پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:خدا را شکر شرایط پرسپولیس خوب است. دیدار با السد برای هر دو تیم حساس است.

افشین پیروانی در حاشیه تمرین پرسپولیس، گفت: خدا را شکر شرایط پرسپولیس خوب است. دیدار با السد برای هر دو تیم حساس است.

وی افزود:  مقابل السد در قطر باختیم. آنها تیم خوب و پر مهره‌ای هستند. با حضور هوادارانمان به دنبال یک بازی خوب در مسابقه فردا هستیم و امیدوارم برنده شویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چه پیش بینی از بازی فردا دارد،‌ عنوان کرد:‌ فکر می‌کنم السد قوی ترین تیم غرب آسیا است. هر دو تیم به مرحله بعد صعود کردند. ما در قطر یک باخت بد مقابل این تیم متحمل شدیم. باید خوب بازی کنیم تا السد پر مهره را شکست دهیم.

پیروانی در مورد اینکه حضور ژاوی در بازی فردا بر جذابیت مسابقه می‌افزاید و مرتضی پورعلی‌گنجی هم در این تیم به میدان می‌رود، اظهار داشت: بدون شک دو بازیکنی که گفتید بزرگ هستند. پورعلی‌گنجی برای تیم ملی ایران زحمت زیادی کشیده است. ژاوی هم همیشه از بزرگان دنیا بوده است و حضور این بازیکن می‌تواند هواداران را به ورزشگاه بکشاند. اگر ژاوی هم نبود مطمئنا با توجه به حساسیت بازی و اینکه می‌خواستیم در جدول اول شویم برای برد به میدان می‌رفتیم.

وی در مورد اینکه بعد از شکست در قطر برای السد کری خواند و گفت در ایران این تیم را شکست می‌دهند، عنوان کرد: امیدوارم فردا برنده شویم و کری که ما خواندیم به حقیقت بپیوندد. بازی سختی داریم اما ما هم پرسپولیس هستیم و می‌خواهیم بهترین بازی را ارائه دهیم و برنده شویم.

پیروانی در مورد شرایط پرسپولیس تصریح کرد: تیم شرایط خوبی دارد. همه از حساسیت و مهم بودن بازی مطلع هستند. امیدوارم یک بازی هوادار پسند را به نمایش بگذاریم.

وی در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای مرحله بعد دارند، گفت: ایرادی که می‌توان گرفت این است که باید بازی ما با گروه اول همزمان می شد تا حریفان تیم‌های صعود کننده مشخص شوند. ما فردا بازی داریم و تیم الجزیره و الاهلی که تکلیف اول و دومی‌ آنها مشخص نیست روز بعد از ما به میدان می‌روند. این تصمیم درستی نیست.  AFC باید دقت بیشتری می‌کرد. باید دیدار گروه A با  C و B با D به صورت همزمان برگزار می‌شد. این ایراد در اینجا وارد است. ما تلاش می‌کنیم اول شویم تیمی که اول شود بازی رفت را خارج از خانه برگزار می‌کند. ما تلاش می‌کنیم اول شویم که این اتفاق خوبی برای تیم پر هوادار پرسپولیس است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بحث تمدید قرارداد بازیکنان گفت: این سوال را فردا بعد از بازی جواب می‌دهم. همه دوست دارند در پرسپولیس بمانند و باشگاه هم همکاری لازم را می‌کند.

وی در مورد  اینکه بین الاهلی و الجزیره دوست دارند با کدام حریف رو به رو شوند، اظهار داشت: ما دوست داریم در خانه خودمان هم بازی کنیم. دیدار الجزیره و الاهلی فردای بازی ما  برگزار می‌شود و آنها مشخص می‌کنند که ما با کدام تیم بازی داریم. به همین خاطر می‌گویم زمان برگزاری این بازی‌ها منطقی نیست. باشگاه‌هایی که با هم رو به رو خواهند شد باید به صورت همزمان به میدان می‌فتند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)