مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط پرسپولیس اصلا خوب نیست و واقعاً بحرانی است.

افشین پیروانی بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته دوم لیگ برتر در تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی سخت و مهمی بود. خدا را شکر 3 امتیاز را گرفتیم به هواداران‌مان تبریک می‌گوییم همچنین به کادر فنی و بازیکنان. همه تلاش کردند و توانستند پیروز شویم بازی در این جو سخت بود. از مسئول برگزاری مسابقات هم تشکر می‌کنم همه چیز را فراهم کردند هفته آینده هم تراکتور در آسیا بازی دارد. آرزوی موفقیت برای این تیم که نماینده کشورمان است، می‌کنم تا به مرحله گروهی صعود کنند.

وی افزود: نمی‌خواهم در مورد مسائل فنی صحبت کنم اما بحثم این  است که پرسپولیس رها شده است این را به هواداران می‌گویم که سرمایه اصلی باشگاه هستند. این تیم رها شده و هیچکس حمایت نمی‌کند. اصلی‌ترین مشکل ما مشکل مالی است. امشب در رختکن بازیکنان می‌خواهند بیایند صحبت کنند اما من یک سؤال از سازمان خصوصی‌سازی دارم؛ شما آمدید به پرسپولیس کمک کنید اما اکنون مشکل برایش به وجود آوردید. رئیس این سازمان هم عوض شده و رئیس جدیدی آمده که هیچ احساس مسئولیتی نمی‌کند. می‌خواهم بدانم چه کسی باید تیم پرسپولیس را حمایت کند. نه سازمان خصوصی‌سازی جلو می‌آید، نه اسپانسر داریم، نه پولی هست، نه کمکی هست. من نمی‌دانم از وقتی تیم سه قهرمانی آورده شاید فکر می‌کنند همین‌جوری می‌توان قهرمان شد. 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: هواداران بدانند چند روز پیش اطلاع‌رسانی کردم شرایط پرسپولیس واقعاً بحرانی است، شرایط پرسپولیس اصلاً خوب نیست. غیرت کادر فنی و بازیکنان است که این نتایج را رقم می‌زند. بحث این است اگر خواب باشید می‌توانند بیدارت کنند  اما وقتی خودت را به خواب بزنی 50 نفر هم نمی‌توانند شما را بیدار کنند. الان یکسری از تیم‌ها گفته‌اند سقف را رعایت کردند مطمئن باشید این کار را نکرده‌اند، پول زیاد دارند. می‌خواهم بدانم پرسپولیس چه فرقی با سایر تیم‌ها دارد، پرسپولیسی‌ که میلیون‌ها هوادار دارد باید مشکل مالی داشته باشد اما یکسری از تیم‌ها در ناز و نعمت باید کارشان را جلو ببرند. این اصلی منطقی نیست، مشتی‌گری نیست، انسانیت نیست. هر لفظی را می‌توان به کار برد. یکی باید به ما توجه کند، دولت است، مجلس است. در اکثر تیم‌های دنیا حق پخش تلویزیونی 70 درصد مشکلات‌شان را حل می‌کند ولی ما نفهمیدیم در فوتبال ما باید حق پخش بدهند یا نه؛ یکسری می‌گویند دولتی است. یکی بیاید جلو آقایان تعیین تکلیف کنید، شعار هم ندهید. اینکه با کلمات بازی کنید هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

پیروانی ادامه داد: تا حق پخش فوتبال را ندهند پرسپولیس که پرطرفدارترین است و سال قبل سه قهرمانی آورده و بیشترین سهم را باید از حق پخش داشته باشد، این حق را نداریم. تبلیغات محیطی دور زمین نداریم، اسپانسر تیمی نداریم، خصوصی‌سازی را نداریم، فکر می‌کنم بازیکنان با تعصب، غیرت و دعای خیر هواداران نتیجه می‌گیرند. اینگونه نمی‌توان تیم‌داری کرد. من هشدار می‌دهم کسانی که تصمیم‌گیرنده هستند یک قدم جلو بیایند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)