مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، سرخ‌پوشان را شایسته برتری مقابل استقلال در دربی ۱۰۰ دانست.

افشین پیروانی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال گفت: به هواداران و بازیکنان و کادر فنی تبریک می‌گویم. همه تیم خوب بودند و زحمت کشیدند و خدا را شکر برنده شدیم. پرسپولیس در مجموع بهتر بازی کرد و مستحق این برد بود. ما راضی هستیم.

وی درباره حاشیه‌های پایان بازی و درگیری مهدی عبدی عنوان کرد: همه چیز برطرف شده است. از هواداران تشکر می‌کنم که امروز به ورزشگاه آمدند. همچنین از آنهایی هم که نیامدند، تشکر می‌کنم که انرژی مثبت خود را برای تیم فرستادند. ان‌شاءالله بازی‌های بعدی جو ورزشگاه به گونه‌ای شود که همه بتوانند بیایند. در بعضی از شهرها استادیوم پر از تماشاگر است، اما نمی‌دانم چرا در تهران این اتفاق نمی‌افتد. خدا را شکر هواداران به طبقه دوم هم رفتند، اما ریزش نکرد و اتفاقی نیفتاد. امیدوارم همکاری کنند که هواداران ما به عنوان یک تیم پرطرفدار بیایند.

پیروانی عنوان کرد: ما هم بحران و مشکل بازیکن خارجی داریم و یک مقدار بی‌پول هستیم. دوستانی که در حال تلاش هستند، کمی هم برای ما تلاش کنند تا ان‌شاءالله بتوانیم بدهی‌های تیم پرسپولیس را بدهیم.

مدیر تیم پرسپولیس گفت: تلاش خودمان را می‌کنیم و برای پیروزی به میدان می‌رویم تا نتیجه دلخواه‌مان را بگیریم.

پیروانی درباره خوشحالی‌اش در پایان دربی گفت: برتری در دربی، شادی دارد و من نیز شادی‌ام را با هواداران تقسیم کردم.

وی درخصوص مشکل خرید بلیت تصریح کرد: باید راهکاری برای این مسئله پیدا شود، چون هر جای ایران که می‌روید، این مشکل وجود دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)