پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس برای تیم ملی فوتبال آرزوی موفقیت کرد.

افشین پیروانی بعد از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در هفته هفدهم لیگ برتر در جمع خبرنگاران درباره عدم مصاحبه بازیکنان پرسپولیس با خبرنگاران، اظهار داشت: سعی می‌کنیم که از بازی بعد بازیکنان کمال همکاری را با خبرنگاران داشته باشند.

وی درباره این بازی تصریح کرد: خدا را شکر بازی از لحاظ فنی بسیار خوب بود و نکته مثبتش این بود که هواداران زیادی به ورزشگاه آمده بودند. ان‌شاءالله روزبه‌روز شرایط ما بهتر شود و اتفاقات خوبی برای فوتبال‌مان رخ دهد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره اتفاقاتی که روی سکوها افتاد و هواداران علیه یکدیگر شعار دادند، افزود: نمی‌توانم درباره سکوها صحبت کنم، چون ما داخل زمین بودیم، ان‌شاءالله بیشتر به هم احترام بگذاریم، چرا که وظیفه همه ما این است که به‌عنوان یک انسان و یک ایرانی به هم احترام بگذاریم، چه داخل زمین و چه روی سکوها. مثل اینکه در بازی‌های گذشته که بین دو تیم برگزار شده بود اتفاقاتی افتاده بود که تلاش می‌کنیم دیگر پیش نیاید.

پیروانی ادامه داد: پرسپولیس قهرمان ایران است و باید در هر بازی نشان دهد که قهرمان است. ما امروز هم روی سکوها و هم روی زمین یک سر و گردن از حریف بهتر بودیم و ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم که نتایج خوب‌مان ادامه داشته باشد.

وی در مورد وضعیت بازیکنان پرسپولیس یادآور شد: خدا را شکر وضعیت همه بازیکنان خوب است، فقط یکی دو تا مصدوم داشتیم که آنها هم به تیم برگشته‌اند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس  در پاسخ به این سؤال که طارمی و نورالهی چه زمانی به تیم بازخواهند گشت، خاطر نشان کرد: طارمی جزو بازیکنان خوب و بزرگ ماست. ان‌شاءالله او زودتر به تیم برگردد و بتوانیم از وجودش استفاده کنیم. همچنین برای نورالهی هم جلساتی برگزار کردیم که امیدواریم اتفاقات خوبی بیفتد و زودتر تعیین وضعیت شده و به تیم اضافه شود. همه دارند کمک می‌کنند و هدف همه هم کمک به احمد است. در این موضوع بحث پرسپولیس نیست، این بازیکن مدتی سرباز بوده و حالا احتیاج دارد که بازی کند.

پیروانی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه «کی‌روش از باشگاه‌های لیگ برتری درخواست کرده که بازیکنان را یک روز بعد از هر بازی در اختیار تیم ملی قرار دهند. نظر شما در این رابطه چیست؟»، گفت: من الان در باشگاه پرسپولیس مسئولیت دارم و برای تیم ملی فوتبال ایران آرزوی موفقیت می‌کنم و به عنوان یک شهروند دوست دارم که تیم ملی نتایج خوبی بگیرد، اجازه بدهید در مورد این موضوع ببینیم که چه خواهد شد.

وی در رابطه با این که «آیا بهتر نیست کی‌روش با باشگاه‌های لیگ برتری یک جلسه بگذارد تا این مشکلات حل شود؟»، اظهار داشت: من نباید در این رابطه پاسخگو باشم، فقط می‌توانم برای پرسپولیس آرزوی موفقیت بکنم و امیدوارم که بازی بعد را هم به همین صورت با پیروزی پشت‌سر بگذاریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)