مرجع خبری پرسپولیس(۱۵:۵۳)/سه شنبه۱۰دی: تیم فوتبال سپاهان اصفهان مهمترین دیدار هفته بیستم رقابت های فوتبال باشگاه های کشور را به سود خود خاتمه داد تا علاوه بر کسب سه امتیاز این دیدار، پنجمین شکست استقلال در هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر را رقم بزند.

روز دوم از هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر امروز با برگزاری یک دیدار آغاز شد که در پایان این مسابقه حساس تیم فوتبال سپاهان اصفهان با نتیجه ۲ بر یک از سد میهمان خود استقلال تهران گذشت تا با ۳۲ امتیاز موقتا به رده سوم جدول رده بندی این مسابقات صعود کند.

در این دیدار که از ساعت ۱۳:۳۰ با قضاوت رحیم رحیمی مقدم در ورزشگاه فولادشهربرگزار شد، محرم نویدکیا(۱۵) و علی علیزاده(۲۵- گل به خودی) گل های سپاهان را به ثمر رساندند و آرش برهانی(۷۴) برای استقلال گلزنی کرد.

همچنین مهدی جعفرپور در دقیقه (۸۱) به علت دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا بازیکنان زردپوش سپاهان تا پایان مسابقه با ۱۰ بازیکن به بازی ادامه دهند. آرماندو و احسان حاج صفی از تیم سپاهان بازیکنان اخطاری این نیمه بودند.

فرهاد کاظمی که برای نخستین بار پس از ۵ سال دوری از تیم سپاهان، هدایت این تیم زردپوش اصفهانی را برعهده داشت، موفق شد اولین پیروزی خود را در شرایطی کسب کند که بار دیگر برابر استقلال و یا تیمی که قلعه نویی سرمربی آن بود، پیروز شود. این پنجمین شکست تیم فوتبال استقلال در لیگ هشتم بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)