پرسپولیس نیوز: در دو بازی پایانی از هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم سپاهان مقابل نساجی متوقف شد و پارس جنوبی۱۰ نفره در خانه مقابل آخرین تیم جدول به پیروزی شد.

در ادامه هفته بیست و چهارم لیگ برتردو دیدار همزمان در شهرهای جم بوشهر و قائمشهر مازندران از ساعت ۱۷:۴۵ آغاز شد. نتایج  بازی‌ها به شرح زیر است:

پارس جنوبی جم ۲- استقلال خوزستان یک

تیم فوتبال پارس جنوبی جم در ورزشگاه تختی شهر جم به مصاف تیم استقلال خوزستان رفت که بازی با نتیجه  یک بر صفر به سود آبی پوشان اهوازی  به پایان رسید.

پیش از این مسابقه هر دو تیم سه باخت متوالی داشتند.پارس جنوبی با این برد ۱۰ نفره نوار باخت‌هایش را قطع کرد. آن هم در حالیکه نیمه اول بازی را باخته بود.

پارس جنوبی با این برد ۲۸ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد. استقلال خوزستان هم با ۱۰ امتیاز در رده آخر جدول باقی ماند.

داور:علی میرغفاری

کمک داوران: قهرمان نجفی – فرهاد مروجی

کارت زرد: رضا نعامی، محمد شریفی( از استقلال خوزستان) شهرام گودرزی، نیما انتظاری، متین کریم زاده( پارس جنوبی جم)

کارت قرمز: عماد میرجوان( پارس جنوبی) از دقیقه ۶۴

گل: امیرحسین باقرپور ( دقیقه ۴۵+۱ ) برای استقلال خوزستان متین کریم‌زاده( دقیقه ۷۷)، فریبرز گرامی( دقیقه ۹۰+۴) برای پارس جنوبی


نساجی مازندران صفر – سپاهان اصفهان صفر

دیدار دو تیم نساجی مازندران و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر آغاز شد که  بازی با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

سپاهان با این مساوی دو امتیاز حساس از دست داد و همچنان در رده سوم جدول است و نساجی مازندران هم با این مساوی ۲۵ امتیازی شد و دو رده در جدول لیگ صعود کرد.

داور: حسین زرگر

کمک داوران: محمدرضا ابوالفضلی – رحیم شاهین

کارت زرد: محمد آبشک( نساجی مازندران) سیاوش یزدانی( سپاهان)

کارت قرمز:-

گل:-

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)