پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه به مصاف تیم اترک بجنورد رفت که این بازی با نتیجه پنج بر سه به سود سرخپوشان به پایان رسید.

بازیکنانی که در بازی روز گذشته به میدان نرفتند و یا دقایق کمی بازی کردند امروز در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم اترک بجنورد رفتند.

سرمربی تیم اترک فیروز کریمی است که قبل از بازی با کادر فنی پرسپولیس و افشین پیروانی خوش و بش گرمی انجام داد.

با نظر کادر فنی، تیم پرسپولیس با این ترکیب در بازی مقابل اترک بجنورد بازی را آغاز کرد :

بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، آدام همتی، احسان حسینی، حسین ماهینی، بشار رسن، فرشاد احمدزاده، جونیور براندائو، مهدی عبدی و امیر روستایی.

در دقیقه ۵، پاس عمقی احسان حسینی به امیر روستایی با فرار این بازیکن همراه شد که مدافع حریف روی او خطا کرد و داور بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد. فرشاد احمدزاده این پنالتی را به گل تبدیل کرد تا بازی یک بر صفر شود.

در دقیقه ۱۴ بشار رسن بعد از پشت سر گذاشتن دو بازیکن اترک با دروازه‌بان حریف تک به تک شد اما ضربه‌اش به کرنر رفت. بشار قبل از شروع تمرین با کالدرون، خواگین، کریم باقری صحبت کرد. او دقایقی نیز با افشین پیروانی درباره دلایل تاخیر خود در بازگشت به تهران صحبت کرد و نماینده‌اش هم دو روز قبل در باشگاه توضیحاتی داده بود.

در دقیقه ۱۶ تیم اترک پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب یک ضربه آزاد شد که شوت خوب بازیکن این تیم به وسیله رادشویچ به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه ۲۱ حرکت ترکیبی بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه به مهدی عبدی رسید که پاس عرضی او را امیر روستایی به راحتی وارد دروازه حریف کرد.

در دقیقه ۲۵ احسان حسینی از سمت راست دروازه حریف، توپ را ارسال کرد که روستایی با ضربه سر، گل سوم را به ثمر رساند.

در دقیقه ۳۲ ارسال بازیکن اترک بجنورد در داخل محوطه جریمه را رادوشویچ به طور ناقص دفع کرد که توپ بعد از برخورد به شجاع خلیل زاده وارد دروازه پرسپولیس شد تا بازی سه بر یک شود.

در دقیقه ۴۰ بازیکنان اترک روی یک ضدحمله خطرناک پشت مدافعان پرسپولیس صاحب توپ شدند که با یک پاس عرضی، مهاجم این تیم در موقعیت تک به تک، گل دوم اترک را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه ۳ بر ۲ دنبال شود.

نیمه اول این دیدار دوستانه با نتیجه سه بر دو به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

در ابتدای نیمه دوم، سیامک نعمتی و سعید حسین‌پور به جای سیدجلال حسینی و احسان حسینی وارد زمین شدند.

در دقیقه ۵۳ روی ارسال سیامک نعمتی، جونیور براندائو با ضربه سر دقیق دروازه اترک را برای چهارمین بار باز کرد.

در دقیقه ۵۵ مهاجم اترک شوتی سنگین روانه دروازه پرسپولیس کرد که توپ بعد از برخورد به تیر، وارد دروازه شد و بازی ۴-۳ شد.

در دقیقه ۵۹ شوت زیبا و از راه دور سعید حسین‌پور به تیر دروازه اترک خورد.

در دقیقه ۶۲ باز هم خط حمله پرسپولیس خطرساز شد و این بار جونیور بود که با شوتی محکم تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد.

در دقیقه ۸۲ مهدی عبدی با پاس عمقی خود جونیور را با دروازه‌بان حریف تک به تک کرد که این مهاجم برزیلی توپ را گل کرد و بازی ۵-۳ شد.

این دیدار دوستانه در نهایت با نتیجه ۵ بر ۳ به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)