پرسپولیس نیوز : السد حریف آسیایی پرسپولیس در دیدار مقابل الاهلی به پیروزی ۷ گله رسید.

از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ ستارگان قطر، السد حریف آسیایی پرسپولیس به مصاف الاهلی و یاران امید ابراهیمی رفت و به پیروزی ۷ بر ۲ رسید.

در این بازی بونجاح هت‌تریک کرد و الهیدوس موفق به دبل شد. دیگر گل‌های السد توسط اکرم عفیف و جونگ وو زده شد.

بغداد بونجاح (۶ – پنالتی، ۴۵ و ۸۱)، حسن الهیدوس (۲۴ و ۷۵ – پنالتی)، اکرم عفیف ( ۵۳) و وو یونگ جونگ (۴+۹۰) زننده هفت گل تیم السد بودند. گل‌های تیم الاهلی نیز در دقایق ۷۱ و ۷۹ به ترتیب توسط نایجل دی یونگ و عبدالرشید ابراهیم به ثمر رسیدند.

شاگردان فریرا با این پیروزی ۵۴ امتیازی شدند و برای چهاردهمین بار قهرمان لیگ ستارگان قطر شدند.

الدحیل حریف استقلال هم با ۴۷ امتیاز نایب قهرمانی خود را مسجل کرده است.

در دیگر بازی امشب نیز تیم العربی که از مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع ایرانی در ترکیب خود بهره‌مند می‌برد برابر تیم قطر اس سی ۲ بر یک پیروز شد. جاسر یحیى مدانی (۱۰) و فهد خلفان النوبی (۸۴) برای تیم العربی در این بازی گل زدند. گل تیم قطر اس سی نیز در دقیقه ۴۸ توسط على سعید الحسن المهندى حاصل شد.

یاران مهدی طارمی در تیم الغرافه هم در مصاف امشب برابر الخور به تساوی بدون گل بسنده کردند. مهدی طارمی در این مسابقه در ترکیب اصلی تیم الغرافه بازی کرد.

در جدول رده‌بندی ۱۲ تیمی لیگ ستارگان قطر تیم السد با کسب ۵۴ امتیاز صدرنشین است و یک هفته پیش از پایان فصل به عنوان قهرمانی رسید. تیم‌های الاهلی (۳۳ امتیاز)، العربی (۳۰ امتیاز) و الغرافه (۲۶ امتیاز) نیز به ترتیب رتبه‌های پنجم تا هفتم جدول رده‌بندی را در اختیار دارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)