پرسپولیس نیوز: پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: مربیان تیم ملی به دنبال محرومیت پیروانی بودند اما این اتفاق رخ نداد و او باید علیه کسانی که با آبرویش بازی کرده‌اند شکایت کند.

مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات اوسیانو کروز که در خصوص افشین پیروانی مطرح کرده است، گفت:‌ کروز بار اولش نیست که از این حرف‌ها می‌زند و به نظر من وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال مقصر هستند که یک فرد به خودش اجازه می‌دهد اینگونه بی‌ادبی و توهین کند. مردم خوشبختانه بهترین قاضی هستند و همه چیز را متوجه می‌شوند. کی‌روش دشمنی بزرگی با پرسپولیس و هواداران این تیم دارد و این موضوع را می‌شود خیلی خوب از برخوردی که با بزرگان پرسپولیس مثل افشین پیروانی، علی کریمی، سیدجلال حسینی و… می‌کند متوجه شد.

وی افزود: کروز گفته که هواداران پرسپولیس در حال تحریک شدن هستند اما چرا وقتی تیمی برد خوبی به دست آورده باید هوادارانش به قول این آقا تحریک شوند. کروز برای گفتن این حرف‌ها خط گرفته تا مثلاً بخواهد جواب پیروانی را بدهد. من کروز را نمی‌شناسم و اصلاً نمی‌دانم او چه کسی است. من سال‌ها در اروپا فوتبال بازیکردم و چنین فردی را نمی‌شناسم و او باید در ادبیات و صحبت‌هایش دقت کند و بداند درباره چه کسی صحبت می‌کند. پیروانی همه عمرش را برای پرسپولیس گذاشته اما برخی‌ها قصد داشتند که او و خانواده خوشنام پیروانی را بدنام کنند که البته این اتفاق رخ نداد و من چیزهایی می‌دانم که اگر نگویم خیانت است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد:‌ پیروانی جزو متعصب‌ترین و پاک‌ترین پرسپولیسی‌هایی است که می‌شناسم اما مشخص است کروز خط گرفته تا این حرف‌ها را بزند. مربیان تیم ملی هر کدام به نحوی می‌خواهند پرسپولیس را اذیت می‌کنند و می‌بینیم یک مربی مشت گره می‌کند، یک مربی هم اینطور مصاحبه انجام می‌دهد و سرمربی تیم ملی هم با دعوت نکردن از پرسپولیسی‌ها می‌خواهد فضای تیم ملی را به هم بریزد. این حرف من را به خاطر داشته باشید. کی‌روش تا روزی که روی کره زمین زندگی کند مهر بزدلی روی پیشانیش است چرا که او جرأت حرف زدن ندارد و دیگران را مجبور می‌کند که به جای او صحبت کنند. کروز باید سکوت کند من عکسی از پیروانی به او می‌دهم تا آن را مقابل در اتاقش بزند و مطالعه کند که بداند پیروانی کیست و چه جایگاهی دارد. شرایط آنقدر واضح است که حتی هواداران تیم رقیب هم می‌دانند که کی‌روش با بغض و کینه درباره پرسپولیس حرف می‌زند. پیروانی سال‌ها در پرسپولیس حضور داشت و بدون پول زحمت کشید اما برخی‌ها می‌خواستند با آبرو و اعتبار او بازی کنند که این اتفاق رخ نداد من از پیروانی توقع دارم از کسانی که می‌خواستند با آبرو و اعتبار او بازی کنند شکایت کند.

میناوند گفت: شاید کروز در خانه‌اش دسترسی به اینترنت و اطلاعات ندارد اما من به او می‌گویم که افشین پیروانی تبرئه شده اما او حالا در مصاحبه‌اش گفته که پیروانی ۵ سال محروم شده است. پیروانی تبرئه شده اما آقایان این چیزها را نمی‌دانند و شاید هم نمی‌خواهند که بدانند. مربیان تیم ملی تلاش زیادی کردند تا پیروانی محروم شود اما این اتفاق رخ نداد و بهتر است آنها بدانند بالاخره روزی از این مملکت می‌روند اما تیم ملی ما برای همه ما است. متأسفانه کی‌روش و کسانیکه به او آویزان هستند بهانه‌جویی می‌کنند تا اگر تیم ملی در جام ملت‌ها نتیجه خوبی نگرفت برای خود شریک جرم بتراشند. در وضعیت بد اقتصادی کل دنیا شاهد هستیم که مربیان تیم ملی پول خوبی از ایران می‌گیرند و او به خاطر اینکه این پول‌ها را بگیرد مجبور است از این صحبت‌ها انجام بدهد. تا جایی که من می‌دانم کار کروز ماساژ دادن کی‌روش است و حالا هم این حرف‌ها را می‌زند تا بخواهد خودش را در تیم ملی نگه دارد. بهتر است یک برنامه تلویزیونی یک نظرسنجی بین پیروانی و کی‌روش بگذارند تا مشخص شود مردم کدامیک را محبوب‌تر می‌دانند. این را من با قاطعیت می‌گویم که مربیان تیم ملی از پیروانی خواستند تا علیه برانکو مصاحبه کند اما افشین پیروانی این کار را نکرد. پیروانی در دبی برکنار نشد بلکه چند وقت بعد او را کنار گذاشتن دو این به این دلیل بود که از او خواستند علیه برانکو مصاحبه کند اما او این کار را انجام نداد و کسانی که الان از تیم ملی بیرون هستند همه شاهد این موضوع هستند کی‌روش با این حرف‌ها به دنبال یار جمع کردن است اما مطمئن باشید این اتفاق رخ نخواهد داد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)