یک پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید اگر تبعیض‌ها کنار گذاشته شود و داوری‌ها عادلانه باشد، این تیم به ششمین قهرمانی پی‌درپی در لیگ برتر می‌رسد.

علی باغمیشه، پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس و برد باارزش مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: به نظرم پرسپولیس یکی از بهترین بازی‌هایش را مقابل مس رفسنجان به نمایش گذاشت. فکر می‌کنم اگر مشکلات مالی، مشکل جذب بازیکن و تمدید قراردادها حل شود، اوضاع بهتری از پرسپولیس می‌بینیم. درست است که تمیروف جذب شده اما آن چیزی که انتظار می‌رفت، انجام نشد.

او افزود: پرسپولیس با روحیه قهرمانی‌اش جلو می‌رود و فکر می‌کنم موفق می‌شود به شرطی که داوری‌ها، با تمام احترامی که برای استقلال قائل هستم به سمت این تیم نباشد. امسال می‌خواهند به زور یک تیم را قهرمان کنند ولی پرسپولیس روی پای خودش بوده و سعی کرده آرام آرام بیاید و فکر می‌کنم امسال ششمین جام را می‌گیرد.

بازیکن اسبق تراکتور در ادامه درباره شرایط این تیم و تاثیر حضور سائلام گفت: ایشان قبلا با تراکتور کار کرده و کیفیت خوبی دارد. به نظرم از نظر روحی و روانی شوک خوبی بود. سائلام شناخت خوبی از فوتبال تبریز و بحث هواداری تراکتور دارد. من پنج سال در تراکتور بازی کردم و واقعا هواداران تیم‌شان را می‌پرستند و می‌خواهند همیشه بالای جدول باشد. سائلام گزینه خوبی است ولی باید به او فرصت داده شود.

باغمیشه ادامه داد: تراکتور در نقل و انتقالات بد عمل کرد و تیم نسبت به سال‌های گذشته ضعیف شد. درست است که تیم جوان شده اما در هر تیمی به بازیکن تعیین کننده نیاز است و تراکتور از این لحاظ مشکل دارد. البته ستاره‌ها جای آن بازیکنان تاثیرگذار را به مرور می‌گیرند.

او در پاسخ به این سوال که به نظرش پرسپولیس و تراکتور در چه رتبه‌ای لیگ برتر را به پایان می‌رسانند، بیان کرد: به نظرم تراکتور به نیمه بالای جدول می‌آید. جایگاه تراکتور چیزی نیست که الان می‌بینیم. از طرفی به قهرمانی پرسپولیس عادت کردیم. حتی اگر ۱۰ بازیکن را از پرسپولیس بگیرند، باز هم این تیم شخصیت قهرمانی دارد. به خصوص این که مربی کاربلد و بادانشی مانند یحیی گل‌محمدی دارد که هم‌بازی و دوست خوب من هم هست. پرسپولیس کادر فنی و مجموعه قوی‌ای دارد که ان‌شاءالله ثمره‌اش، ششمین قهرمانی است.

این پیشکسوت پرسپولیس در پایان با ادعای این موضوع که وزیر ورزش و جوانان استقلالی است، عنوان کرد: من می‌خواهم به تبعیضی که وجود دارد، اشاره کنم. زمانی که با آقای سجادی، وزیر کنونی ورزش و جوانان در مسابقات یونیورسیاد بودیم، در اتوبوس که کنار هم نشسته بودیم، از علاقه‌شان به استقلال می‌گفتند. امیدوارم الان که وزیر شده‌اند این علایق در کارشان دخیل نباشد و تیم‌ها را به یک چشم ببیند. امیدوارم وزیر ورزش به ۶۰ میلیون هوادار پرسپولیس احترام بگذارد و هر دو تیم را به یک چشم ببیند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)