مدیر تیم پرسپوليس در آستانه دیدار حساس مقابل تراکتور از وضعیت نگران‌کننده در اردوی سرخپوشان خبر داد.

پرسپوليس بعد از برتری مقابل آلومینیوم اراک اکنون مهیای دیدار برابر تراکتور در تبریز می‌شود. این در حالیست که اکنون برخلاف وعده قبلی به بازیکنان تیم که قرار بود بخشی از مطالبات آنها پرداخت شود، هنوز این موضوع محقق نشده است.

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپوليس در آستانه این جدال حساس با قدردانی از بازیکنان و اعضای تیم که طی فصل گذشته با تمام مشکلاتی که داشتند موفق به کسب سه‌گانه شدند، مدعی شد آنها با مصائب بزرگی مواجه هستند. بازیکنان و اعضای تیم مطالباتی از فصل گذشته و همچنین فصل کنونی برای پیش‌پرداخت از باشگاه طلبکار هستند و همچنان مشخص نیست چه زمانی منابع مالی لازم برای حل این مساله فراهم شود.

مدیر تیم پرسپوليس در این خصوص گفت: از بازیکنان ممنون هستم و صمیمانه از تک تک اعضای تیم تشکر می‌کنم بابت همراهی با باشگاه و اینکه تمام تمرکز خودشان را روی موفقیت تیم و خوشحالی هواداران گذاشته‌اند. ما این هفته بازی مهمی در پیش داریم. اما مشکلاتی داریم که عمده آن مربوط به مطالبات است که اعضای تیم روی آن حساب باز کرده بودند. مسلما تیمی که فصل گذشته قهرمان سه جام شده نباید چنین مشکلاتی داشته باشد و تمرکز از بازیکنان و اعضای تیم گرفته شود اما واقعا شرایط سختی را پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما از سال‌های قبل هم مبالغی طلبکار هستند و مسوولان و مدیران البته در حال پیگیری این موضوع هستند. به عنوان فردی که در کنار بازیکنان و اعضای تیم هستم باید این نگرانی و مشکل را اعلام می‌کردم و این پیغام را از طرف بازیکنان و دیگر اعضای تیم به مدیران تیم اعلام می‌کنم و امیدواریم هر چه زودتر موانع برطرف شود.

پیروانی با اشاره به مشکلات تیم گفت: همانطور که گفتم فصل گذشته پرسپوليس موفق به کسب سه‌گانه شده و به طور طبیعی نباید مشکلی داشته باشد و رفتار متعصبانه بازیکنان و اعضای تیم باعث شده این حس به وجود بیاید که واقعا مشکلی وجود ندارد. تنها خواسته ما هم حل مشکلات است تا نگرانی بزرگ هواداران در ادامه مسیر برطرف شود. پرسپوليس با وجود موفقیت‌هایی که داشته و کار سختی که پیش رو دارد، متاسفانه رها شده و فکر می‌کنند مشکلی ندارد که البته در باطن اینطور نیست. خواهشم این است همه به وظایف خود عمل کرده تا مشکل را حل کرده تا تیم نیز با تمرکز و خیالی آسوده، جوابگوی میلیون‌ها هوادار باشد.

پیروانی در پایان گفت: اینکه بازیکنان و اعضای تیم تاکنون سکوت کرده‌اند دلیل بر این نیست که همه چیز خوب است و به نحو احسن پیش می‌رود و انتظار می‌رود هر کس در هر جایگاه و پوزیشینی که قرار دارد، بالاترین توان خود را برای موفقیت تیم به کار گیرد.

پرسپوليس روز چهارشنبه در دیداری حساس از هفته دوم لیگ برتر در تبریز به مصاف تراکتور خواهد رفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)