پرسپولیس نیوز: فرشاد پیوس، مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد دیدار فردای این تیم مقابل استقلال کسل‌کننده نباشد.

فرشاد پیوس با اشاره به دیدار پرسپولیس – استقلال که فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، گفت: تمام دربی‌ها در کشورهای مختلف حساسیت خاص خودش را دارد، ولی این حساسیت در ایران زیاد است و از ۱۰ روز قبل از این مسابقه، همه جا صحبت از دربی است. در خیلی از بازی‌ها شاهد نمایش خوبی از سوی هر دو تیم بودیم و خیلی از بازی‌ها به دلیل حساسیت بالا، قشنگ از آب در نیامده است. امیدوارم دربی فردا بازی کسل‌کننده‌ای نباشد و آنهایی که این بازی را می‌بینند، لذت ببرند.

وی در پاسخ به این پرسش که «در حال حاضر شرایط کدامیک از دو تیم بهتر است؟»، خاطر نشان کرد: نتایج نشان می‌دهد که هر دو تیم وضعیت خوبی دارند، مجیدی و گل‌محمدی به تازگی هدایت تیم‌های‌شان را بر عهده گرفتند و تلاش می‌کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. اتفاق مثبت در دربی، دفاعی نبودن گل‌محمدی و مجیدی است. آنها مربیانی نیستند که فقط به فکر دفاع کردن باشند و اگر هر دو تیم فوتبال تهاجمی بازی کنند قطعاً شاهد بازی زیبایی خواهیم شد.

پیوس در ارتباط با شانس پرسپولیس برای پیروزی در این بازی تصریح کرد: پرسپولیس انسجام تیمی خوبی دارد و طبیعتاً دوست دارم این تیم برنده از زمین بیرون بیاید. البته نتیجه قابل پیش‌بینی نیست و هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد و از موقعیت‌ها خوب استفاده کند در نهایت برنده از زمین خارج خواهد شد. امیدوارم پرسپولیس سه امتیاز حساس این بازی را بگیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)