مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم گمشده خود در خط حمله را پیدا کرده است.

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد برتری پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بازی سختی بود و نفت مسجدسلیمان هم نشان داد که تیم شایسته‌ای است. کار پرسپولیس بعد از خوردن گل اول سخت شد، ولی نکته مثبت این بود که تیم تمرکزش را از دست نداد و به بازی برگشت. گرفتن این سه امتیاز قبل از تعطیلی لیگ برتر بسیار مهم بود.

وی درباره درخشش لوکادیا در این بازی تصریح کرد: او بعد از حضور در پرسپولیس نشان داد که این تیم در خط حمله گمشده خودش را پیدا کرده است. از همان بازی اول هم لوکادیا نشان داد که فوتبالیست توانمندی است و مطمئناً اگر از لحاظ بدنی به شرایط ایده‌آل برسد حتی بهتر از این هم خواهد شد. مسئله دیگر در مورد لوکادیا جاه‌طلبی این بازیکن است. شما دیدید که وقتی پرسپولیس صاحب ضربه پنالتی شد خودش توپ را برداشت تا پنالتی را در آن شرایط حساس بزند. لوکادیا تشنه گل زدن است و جاه‌طلبی او را دوست دارم.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا پرسپولیس در این فصل قهرمان خواهد شد؟»، گفت: اگر بازی‌ها تعطیل نمی‌شد پرسپولیس می‌توانست این روند را ادامه دهد، ولی امیدوارم بعد از تعطیلی لیگ هم عملکرد درخشانش ادامه داشته باشد. پرسپولیس بدون شک مدعی جدی قهرمانی است و با ادامه این روند می‌تواند قهرمان شود. البته این کار آسانی نیست، چون حریفان دیگر هم بیکار نیستند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)