کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم برای دستیابی به قهرمانی لیگ برتر باید محکم‌تر و قوی‌تر از بازی‌های گذشته به میدان برود.

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با تسنیم، درباره شرایط پرسپولیس بعد از پیروزی در دربی تهران اظهار داشت: بدون شک نتایجی که در هفته گذشته رقم خورد بهترین اتفاق برای پرسپولیس بود. حالا مهم این است که یحیی گل‌محمدی و شاگردانش در سه بازی پایانی هم 9 امتیاز بگیرند تا جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: مسئله مهم این است که پرسپولیس هرگز نباید قهرمانی خود را قطعی بداند و اگر این تیم دچار غرور شود قطعاً با مشکل روبه‌رو خواهد شد. پرسپولیس سه بازی بسیار سخت دارد و حریفان این تیم هرگز تیم‌های ضعیفی نیستند. در لیگ برتر فاصله تیم‌ها با یکدیگر بسیار کم است و شما دیدید که ملوان چگونه در ورزشگاه نقش جهان سپاهان را متوقف کرد. پرسپولیس باید محکم‌تر و قوی‌تر از بازی‌های گذشته به میدان برود تا در نهایت قهرمانی را از آن خودش کند.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه با تمجید از عملکرد عیسی آل‌کثیر در دربی تهران گفت: من همیشه از آل‌کثیر و مهدی عبدی تعریف کرده‌ام و معتقدم که کادر پرسپولیس باید به آنها بیشتر میدان بدهد. عیسی در یکی دو سال گذشته سختی‌های زیادی را تحمل کرد، ولی او در دربی نشان داد که یکی از بهترین مهاجمان ایران است و دوباره می‌تواند گل‌های زیادی برای پرسپولیس به ثمر برساند.

پیوس درباره اینکه آیا سرخپوشان می‌توانند در جام حذفی قهرمان شوند، تصریح کرد: چرا که نه، پرسپولیس در هر دو جام مدعی اول قهرمانی است و امیدوارم ما پرسپولیسی‌ها در پایان فصل قهرمانی در هر دو جام را جشن بگیریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)