دوئل برای قهرمانی لیگ برتر. هشدار آمد که آقای بختیار، آقای رحمانی! جناب کاپیتان یک وقت اخلاق را نبازی و خودت را تباه نکنی.

به گزارش جام، نحوه پیوستن احتمالی بختیار رحمانی به استقلال خیلی‌ها را یاد مهدی نظری می‌اندازد. همان بازیکن سابق فجر سپاسی… همان بازیکنی که مقابل استقلال "عجیب" بازی کرد…

 

همانی که سرپرست فجر، محمد عاری بعد از دیدار فجر و استقلال در کنفرانس خبری رو به خبرنگاران فریاد زد: «مهدی نظری فصل دیگر در همان تیمی توپ می‌زند که قلعه‌نویی سرمربی آن است.»

 

همان نظری که به گفته قلعه‌نویی قرار بود در فصلی که گذشت آقای گل شود اما یک گل زد… تنها یک گل دروازه خالی…
 

بعدها گفته شد قبل از دیدار فجر و استقلال چهارورقی میان نظری و قلعه‌نویی بسته شده بود و همانطور که مشخص شد طبق فریاد مدیرعامل فجر نظری به تیم قلعه‌نویی، یعنی استقلال آمد.

در فصل گذشته از "بختیار رحمانی" کاپیتان فولاد در کوران مسابقات سوال شد به نظرتان چه تیمی مدعی قهرمانی است و چه تیمی به این عنوان دست پیدا می‌کند او در جمله‌ای اعجاب آمیز و البته روشنفکرانه مایل به قهرمانی استقلال بود.

همان روز این تمایل قلبی رحمانی تیتر خیلی از خبرگزاری‌ها شد اما فردای آن روز طبق یک سنت قدیمی تکذیب شد. همگان منتظر بازی استقلال و فولاد بودند. یک بازی سرنوشت ساز.

دوئل برای قهرمانی لیگ برتر. هشدار آمد که آقای بختیار، آقای رحمانی! جناب کاپیتان یک وقت اخلاق را نبازی و خودت را تباه نکنی.

بازی فولاد و استقلال فرا رسید… بختیار رحمانی کاپیتان فولاد در یک بازی فوق‌العاده حساس با خطایی بی مورد و غیر حرفه‌ای در میانه زمین بر روی آندو تیموریان با کارت قرمز داور روبرو شد و به صورت کاملا حرفه‌ای زمین مسابقه را ترک کرد و فولاد را در یک بازی که حکم مرگ و زندگی را داشت 10 نفره کرد.

این خطای بی مورد و غیر ضروری از کاپیتان فولاد سر زد اما آن زمان کسی چیزی نگفت، چون کسی چیزی نمی‌دانست که بگوید. شاید هم حرف موثقی برای گفتن وجود نداشت اما شاید وقتی بختیار قرارداد چهاربرگی با تیم فصل بعد امیر قلعه‌نویی را برای امضا جلوی خود دید، همه یاد همان بازی، همان خطا و همان اخراج بیفتند.

حالا یکی از بازیکنانی که قرار است پیراهن استقلال را بر تن کند به احتمال زیاد بختیار رحمانی خواهد بود. او حتی در مصاحبه‌ای از صحبت امیر قلعه‌نویی با او در زمان نقل و انتقالات نیم‌فصل حرف زده. اتفاقی که می‌تواند واکنش‌های بسیاری به همراه داشته باشد و البته یک سوال.

آیا شایعات حقیقت دارد؟ آیا داستان مشابهی است میان پیوستن نظری، ابراهیم تقی پور، رامین محرم‌نژاد و حالا بختیار رحمانی با تیم‌های امیر قلعه‌نویی؟

نمی‌توان جواب قاطعی داد اما می‌شود حدس زد که چه بر بختیار و شاید هم استقلال و امیر قلعه‌نویی گذشته که حالا کاپیتان فولاد، با اینکه یک سال دیگر قرارداد دارد از علاقه قلبی‌اش به کار با امیر قلعه‌نویی صحبت می‌کند.

ایران ورزشی

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)