بازیکن مازاد پرسپولیس هنوز نتوانسته قراردادش را با این باشگاه فسخ کند.

درحالیکه یحیی گل‌محمدی نام سیامک نعمتی را در لیست مازاد پرسپولیس قرار داده اما هنوز این قرارداد فسخ نشده و مذاکرات همچنان ادامه دارد.

باشگاه پرسپولیس برای نعمتی شرط گذاشته که این بازیکن باید برای فسخ قرارداد، مطالبات خود که حدود یک و نیم میلیارد تومان است را ببخشد اما این بازیکن هنوز زیر بار این موضوع نرفته است.

این در حالی است که باشگاه به نعمتی اعلام کرده علاوه بر بخشش این مبلغ باید یک و نیم میلیارد تومان برای فسخ قرارداد هم پول به پرسپولیس بپردازد و رقم چهار میلیارد مطرح شده در این خصوص صحت ندارد.

در شرایطی که نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر، 6 بهمن تمام می‌شود، هنوز وضعیت نعمتی با پرسپولیس مشخص نیست و اگر او نتواند در موعد مقرر قراردادش را با این باشگاه فسخ کند، در پرسپولیس ماندگار است. در صورتی که گل محمدی عدم نیاز به این بازیکن را اعلام کرده است.

تراکتور در شرایطی پاکدل را جذب کرد که درصدد جذب دومین بازیکن مازاد پرسپولیس یعنی سیامک نعمتی هم بود اما مبلغ درخواستی این بازیکن که از برخی تیم‌های دیگر مثل فولاد و گل‌گهر نیز پیشنهاد دارد، شرایط به نتیجه رسیدن مذاکراتش با باشگاه تبریزی را ابهام رسانده و باید دید در فرصت باقی‌مانده تا اتمام نقل و انتقالات، رایزنی‌های طرفین به کجا خواهد رسید. این در شرایطی است که نعمتی تاکنون قراردادش با پرسپولیس را فسخ نکرده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)