پرسپولیس نیوز: دلیل سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای تغییر زمان بازی این تیم مقابل ماشین‌سازی مشخص شد.

با درخواست گابریل کالدرون از مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تغییر زمان بازی این تیم مقابل ماشین‌سازی، باشگاه پرسپولیس نامه‌ای برای سازمان لیگ فرستاد و درخواست کرد که زمان بازی با ماشین‌سازی که روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود ۲۴ ساعت جلو آمده و در روز چهارشنبه (فردا) این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار گردد.

در همین راستا و پس از نامه‌نگاری مسئولان پرسپولیس با مسئولان سازمان لیگ، با درخواست باشگاه پرسپولیس موافقت شد اما انجام این مساله منوط به موافقت باشگاه ماشین‌سازی که رقیب تیم پرسپولیس است در نظر گرفته شد. پس از این موضوع افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس این مساله را با هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز درمیان گذاشت و قرار شد که این باشگاه تبریزی پاسخ باشگاه پرسپولیس را بدهد اما این اتفاق رخ نداد تا به نوعی مخالفت خود را با این مساله اعلام کند. هرچند که جواب باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی داده نشد.

از آنجایی که تیم پرسپولیس باید روز دوشنبه ۱۳ آبان به مصاف فولاد خوزستان برود به همین دلیل کالدرون درخواست کرده بود که بازی با ماشین‌سازی یک روز زودتر برگزار شود تا پرسپولیسی‌ها فرصت بیشتری برای استراحت و ریکاوری تا بازی با فولاد خوزستان داشته باشند که البته با پاسخ ندادن باشگاه ماشین‌سازی به این درخواست، این بازی در همان تاریخ از پیش اعلام شده برگزار می‌‌گردد.

در همین رابطه افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس ضمن اعلام این مساله که قصد مصاحبه ندارد، گفت: از آقای نصیرزاده تشکر می‌کنم که پاسخ درخواست ما را به باشگاه پرسپولیس نداد و ما پاسخ او را در رسانه‌ها دیدیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)