پرسپولیس نیوز: مربی اسبق پرسپولیس گفت: حل مشکل ما در فیفا تنها یک نمایش از سوی پرسپولیس است.

سرتن چوک یکی از طلبکاران پرسپولیس در فیفا است. فردی که حدود ۲ سال با برانکو در پرسپولیس کار کرد و سپس این تیم را ترک کرد. این مربی چند وقت منتظر بود که با توجه به بالا نبودن مبلغ مطالباتش از پرسپولیس این مشکل در فضایی دوستانه حل شود اما این اتفاق رخ نداد.

او به خاطر طلب ۱۰ هزار دلاری‌اش از سرخپوشان به فیفا شکایت برد و فیفا هم بلافاصله رای خود را در این پرونده اعلام و باشگاه را محکوم کرد.

البته در این میان اخباری در مورد پرداخت طلب این مربی و همچنین فرناندو گابریل هافبک برزیلی توسط فیفا مطرح شد اما این مربی گفت که هنوز هیچ اقدامی در مورد حل مشکل وی صورت نگرفته است.

سرتن چوک روز سه‌شنبه با اشاره به اینکه آیا مشکل او و پرسپولیس حل شده است یا خیر، گفت: هنوز هیچ اقدامی در این باره صورت نگرفته است و خبر جدیدی هم در مورد این پرونده ندارم. البته وکیل من پیگیر این موضوع است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فیفا اقدامی برای پرداخت طلب وی داشته یا خیر، افزود: فکر می‌کنم طرح این موضوعات نمایشی باشد چرا که هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

مربی اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: این پرونده روند قانونی خود را طی می‌کند و قانون در این باره مشخص است. از طرفی وکیل من هم پیگیر موضوع است. امیدوارم هر چه زودتر این مشکل حل شود.

چوک اضافه کرد: من هیچ وقت دوست نداشتم مشکلی به وجود بیاید و به همین خاطر منتظر ماندم تا مشکل در فضایی دوستانه حل شود حتی با وجود اینکه حدود یک سال زودتر از برانکو، از پرسپولیس جدا شدم. با وجودی که به فیفا هم شکایت کرده‌ام اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)