پرسپولیس نیوز : عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برایمان نتیجه خیلی مهم نیست بلکه خوب بازی کردن و رفتار و کردار مناسب بازیکنان اهمیت دارد.

جعفر کاشانی در جلسه هم‌اندیشی رسانه و دربی ۸۶ عنوان کرد: امیدوارم بتوانیم این جلسات را در باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار کنیم، امیدوارم در آینده شاهد پویایی فرهنگ در دو باشگاه باشیم و هر دو باشگاه از لحاظ پویایی کامل باشند.

وی در مورد برگزاری این جلسات عنوان کرد: این جلسات بسیار خوب است، طرفین می‌توانند نظراتشان را بیان کنند و نقش بالایی در پویایی فرهنگ جامعه داشته باشند. چنین جلساتی بسیار خوب است و باز هم می‌گویم امیدوارم چنین دیدارهایی در باشگاه‌ها انجام شود.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه آیا تا به حال خواسته‌ای مبنی بر به تساوی رساندن بازی مطرح شده است، عنوان کرد: چنین چیزی را نشنیدم و چنین خواسته‌ای را ندیده‌ام که کسی بیان کند. این مسابقه هم مثل سایر بازی‌ها است این موضوع مربوط به امسال و دیروز نیست، دو تیم بزرگ کشور برای ایجاد هیجان بیشتر به مصاف یکدیگر می‌روند و فرهنگی که مورد نیاز جامعه هست از کانال این باشگاه‌ها اشاعه پیدا کند. امیدوارم با ارائه یک بازی زیبا و دور از تنش با پویایی فرهنگ و رفتار مناسب شاهد باشیم.

کاشانی در مورد اینکه حسن زمانی عضو هیأت مدیره استقلال با کری‌خوانی اعلام کرده بازنده دربی نیستند، عنوان کرد: ای بابا! انشاالله که همینطور باشد (با خنده).

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی عنوان کرد: برای من برد و باخت مطرح نیست خوب بازی کردن بچه‌ها و بالا بودن سطح فرهنگ آنها با توجه به اینکه در جامعه الگو هستند برایم مهم است. در نهایت تیمی که از موقعیت‌هایش استفاده کند برنده بازی می‌شود. برنده واقعی کسی است که از نظر واقعی قهرمان باشد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود برانکو محسن مسلمان را نمی‌خواهد، گفت: این مسائل را شما می‌گویید و من نشنیده‌ام. مسلمان بازیکن تیم پرسپولیس است و اگر شرایطش از نظر فنی مورد تائید مربی باشد حتماً از او استفاده می‌شود این حرف‌هایی است که شما می‌زنید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)