پرسپولیس نیوز: رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: ما بد بازی کردیم و باختیم، واقعاً فوتبال خوبی نبود.

جعفر کاشانی در خصوص شکست روز گذشته تیم پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۸۶ اظهار داشت: ما بد بازی کردیم و باختیم. واقعاً فوتبال خوبی نبود. اگر بازیکنان ما ۵۰ درصد توانایی خودشان را نشان می‌دادند می‌توانستیم برنده این بازی باشیم.

وی ادامه داد: بالاخره فوتبال برد و باخت دارد، یک روز شما برنده یک بازی بزرگ هستی و یک روز بازنده. ان‌شاء‌الله که ما روزی بتوانیم از نظر فرهنگی شرایط خوبی داشته باشیم.

رئیس هئیت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخی عجیب به این سوال که آیا قبول دارد پرسپولیسی‌ها با ترس مقابل استقلال بازی کردند گفت: حال و احوال شما چطور است!

کاشانی درباره مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس تأکید کرد: بله ما قهرمانیم و این مسئله مسجل است اما دوست داریم شرایط طوری شود که از لحاظ فرهنگی هم قهرمان شویم.

وی در خصوص اینکه آیا مدیران باشگاه پرسپولیس توانستند با اینفانتینو جلسه‌ای را برگزار کنند گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم اما دیدم که اینفانتینو با رئیس جمهور صحبت کرد. قطعاً حضور اینفانتینو می‌تواند انعکاس خوبی برای فوتبال ما داشته باشد. متأسفانه فوتبال ما در منطقه تنها است و حضور رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در کشورمان نکات خوبی برای ما خواهد داشت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)