بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شخصیت قهرمانی در این تیم جا افتاده و گل‌محمدی با انتخاب‌های خوب خود مجموعه‌ای از یک تیم کامل را دور هم جمع کرده است.

کمال کامیابی نیا با حضور در فوتبال برتر شبکه سه با تاکید بر اینکه یک فصل فوق العاده را با سرخ‌پوشان تهرانی سپری کرده است یادآور شد: امسال یک تجربه خوب برای بازیکنان و هواداران بود. سال قبل اختلاف‌هایی در امتیازها ایجاد می‌شد و جام حذفی حساس بود اما امسال جام حذفی و لیگ هر دو با شرایط خاصی دنبال شد و این حساسیت مسابقات را دو چندان می کرد.

وی ادامه داد: پرسپولیس شرایط خیلی خوبی داشت، انتخاب یحیی کار درست باشگاه بود و او هم بازیکنانی را دور هم جمع کرد که به دنبال قهرمانی هستند و همه برای کسب عنوان تلاش می‌کنند. پرسپولیس از دور نمای خوبی دارد اما در داخل باشگاه باید سختی بکشید و هیچ چیز به راحتی به دست نمی‌آید.

این بازیکن پرسپولیس تاکید کرد: در پرسپولیس هر روز برای برد و پیروزی باید به میدان برویم و این کار را سخت می‌کند، شخصیت قهرمانی در پرسپولیس جا افتاده و همه تیم و مجموعه فقط با برد و قهرمانی تلاش می‌کنند.گل محمدی زمان زیادی را برای تیم می‌گذارد و باید قبول کنیم که تیم و مجموعه یک شخصیت کامل را به خود گرفته است.

او در مورد اینکه آیا گل‌محمدی فصل آینده در پرسپولیس خواهد ماند یا خیر گفت: یحیی یک سال دیگر با پرسپولیس قرار دارد و امیدواریم همین ثبات مدیریتی در تیم باقی بماند. بازی های سختی را در جام باشگاه های آسیا پیش رو داریم و اگر بخواهیم همین روند را ادامه دهیم باید زودتر تکلیف باشگاه مشخص شود.

کامیابی نیا در مورد اتفاقات و حاشیه های شهرآورد جام حذفی گفت: در دقایق پایانی کنار زمین خیلی شلوغ شده بود، هدست داورها هم کار نمی کرد و داوران نمی توانستند با هم ارتباط بگیرند و به نظرم در این شرایط همه کمک کنند تا کار پیش برود.

این بازیکن پرسپولیس تاکید کرد: با این شرایط حداقل ۷ تا ۸ بازیکن باید از این تیم در فهرست سرمربی تیم ملی باشد و باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد.

او در مورد حضور بازیکنان مطرح دنیا در تیم‌های آسیایی گفت: سهمیه در آسیا باز شده و بازیکنان با کیفیت می‌توانند اثر بسیاری داشته باشند. باید اجازه بدهند تا بازیکنان خوب و با کیفیت به ایران بیایند اما با توجه به قوانینی که وضع می شود در مسیر مخالف حرکت می کنیم.

کامیابی نیا با اشاره به این که مشکلات بسیاری در فوتبال ایران وجود دارد یادآور شد: متاسفانه پرداختی به موقع نداریم و من هنوز از نفت تهران طلب دارم اما نتوانستم طلب خود را وصول کنم. باید اتحادیه بازیکنان تشکیل شود تا درد دل بازیکنان شنیده شود و بر اساس واقعیت ها قوانین وضع شود.

این بازیکن پرسپولیس با اشاره به بیانیه نویسی باشگاه ها گفت: متاسفانه برخی به دنبال اهدافی بودند و می خواستند به داوران فشار مضاعفی بیاورند، پرسپولیس هم مجبور شد در این راه قدم بگذارد اما اعتقاد دارم کار خوبی نیست و نباید این رفتارها را دنبال کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)