بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است تیم تحت هدایت یحیی گل‌محمدی در فصل پیش رو نیز از شانس‌های اصلی قهرمانی خواهد بود.

مرتضی کرمانی‌مقدم در مورد عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات گفت: پرسپولیس اسکلت اصلی خودش را حفظ کرده و همین امر باعث شده است که این تیم در چند سال اخیر به موفقیت برسد. از طرفی این تیم خریدهای خوبی انجام داده است و فقط باید به فکر خط جلو باشد. به هر حال پرسپولیس امسال در لیگ قهرمانان حضور دارد و باید یک مهاجم تراز اول و گلزن خارجی را به خدمت بگیرد.

وی در واکنش به جدایی عیسی آل‌کثیر از پرسپولیس یادآور شد: به هر حال آل‌کثیر در این شرایط سنی قصد داشت که پول خوبی بابت فصل آینده بگیرد، اما من فکر می‌کنم او بابت جدایی از پرسپولیس اشتباه کرد. باشگاه در بحث محرومیت و همچنین مصدومیت آل‌کثیر پای این بازیکن ایستاد و الان در شرایطی که پرسپولیس در خط حمله با مشکل مواجه است، عیسی تصمیم به جدایی گرفت. فکر می‌کنم او با جدایی از پرسپولیس بی‌معرفتی کرد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین با تمجید از مهدی عبدی دیگر مهاجم پرسپولیس تصریح کرد: عبدی بازیکنی است که باید به او روحیه و انگیزه داد. شاید مهدی در بحث دوندگی یک مهاجم صد درصد نباشد، ولی او در محوطه جریمه هوش بالایی دارد و از موقعیت‌ها استفاده می‌کند. من سبک بازی عبدی را دوست دارم و معتقدم که اگر از این بازیکن در زمان‌های کوتاه استفاده شود بازدهی نخواهد داشت. باید به مهدی عبدی فرصت زیادی داد تا خودش را نشان دهد.

کرمانی‌مقدم در پایان گفت: پرسپولیس فصل بعد هم جزو شانس‌های اصلی قهرمانی است و امیدوارم شاگردان گل‌محمدی دوباره فصل درخشانی داشته باشند، هر چند که کار بسیار سختی خواهند داشت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)