پرسپولیس نیوز: مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی به من لطف داشته‌اند و قرار شد من هم مثل ملی‌پوشان در زمان‌هایی که تیم ملی اردو یا بازی دارد در خدمت باشم و در سایر مواقع هم مثل بازیکنان، کار خودم را در پرسپولیس دنبال می‌کنم و قرار نیست از پرسپولیس بروم.

کریم باقری در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: موضوع این است که از طرف فدراسیون فوتبال با من تماس گرفتند و اعلام شد که آقای اسکوچیچ خواسته‌اند در کادر فنی تیم ملی کشورم حضور داشته باشم. طبیعی است که خدمت به تیم ملی مهم است ولی از سوی دیگر هم پرسپولیس مطرح بود. به فدراسیون و کادرفنی تیم ملی اعلام کردم که موافقم اما من با باشگاه قرارداد دارم و باشگاه باید موافق باشد و تصمیم آخر را سپردم به باشگاه. آقای بهاروند هم گویا با آقای انصاریفرد تماس گرفتند و مدیرعامل باشگاه هم متعاقبا با من و آقای یحیی گل‌محمدی صحبت داشتند.

کریم باقری درباره نگرانی هواداران پرسپولیس از جدایی‌اش از پرسپولیس گفت: هواداران لطف دارند اما نگران نباشند چون بنده قرار نیست از پرسپولیس جدا شوم. خوشحالم که از آقای اسکوچیچ و بهاروند تا آقای انصاریفرد و گل‌محمدی و البته هواداران این‌قدر به من لطف دارند، از این بابت تشکر می‌کنم. حالا هم قرار شده است که مثل ملی پوشان در زمان برنامه‌های تیم ملی در خدمت آن‌جا باشم و در دیگر مواقع که تیم ملی برنامه‌ای ندارد، به کارم در پرسپولیس ادامه می‌دهم و مشکلی از این بابت نیست.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس و تیم‌ملی خاطر نشان کرد: اینطور نیست که از پرسپولیس جدا شوم. آن‌ها همیشه به من لطف ویژه‌ای داشته‌اند که بابت آن تشکر می‌کنم ولی نگران نباشند. همانطور که توضیح دادم. من به کار خودم در پرسپولیس ادامه می‌دهم و هر زمان تیم ملی اردو و بازی داشت مثل بازیکنانی که به اردو می‌روند به انجام و به مسوولیت در آن جا خواهم پرداخت. مشکلی نیست و باز هم از هواداران ممنونم و تاکید می‌کنم در خدمت پرسپولیس هستم و فقط موقع اردو و بازی مثل ملی پوشان در اردوی تیم ملی خواهم بود و امیدوارم که بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم. در واقع هم بنده و هم مسوولان باشگاه و کادر فنی پرسپولیس بخاطر بحث ملی این تصمیم را گرفته‌ایم و تاکید می‌کنم قرارداد دارم و بحث جدایی‌ام از پرسپولیس مطرح نیست.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)