پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس همگی حرفه‌ای هستند و مطمئنم کسی شب‌زنده‌داری نمی‌کند.

مهرداد کفشگری در خصوص شرایط پرسپولیس پس از اردوی این تیم در جزیره کیش گفت: اردوی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و شرایط تیم خوب شده و آماده هستیم که در قدم اول در جام حذفی محکم ظاهر شویم و فکر می‌کنم این اردو باعث شادابی بدن‌های ما شد و تاثیر این اردو را در بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل خواهیم دید.

وی درباره شناختش از تیم بنه‌گز بوشهر حریف جام حذفی پرسپولیس هم ادامه داد: در فوتبال ایران خیلی بین بازیکنان فرق وجود ندارد و بیشتر بحث اعتماد به نفس مطرح است چون قطعا آنها اعتمادبه نفس پایین‌تری نسبت به ما دارند اما چیزی که مهم است این است که بازیکنان تیم بوشهری با انگیزه بسیار بالایی به مصاف ما می‌آیند چون چند نفر از دوستانم در این تیم بازی می‌کند و می‌دانم که خوب تمرین می‌کنند زیرا از انگیزه‌های بالایی برخوردارند اما ما پرسپولیس هستیم و برایمان فرقی ندارد که حریفمان لیگ دویی است یا یک تیم قدرتمند لیگ برتری.

بازیکن پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود این بازی می‌تواند یک دیدار تدارکاتی پیش از شروع مجدد لیگ برتر باشد اظهار داشت: چیزی مسلم است آنهابا اینکه لیگ دویی هستند اما با انگیزه به مصاف ما می‌آیند. تیم بوشهر بازی مرحله قبل حذفی را با 4 گل از مس رفسنجان که لیگ یکی است برد و این نشان می‌دهد که آنها تیم خیلی خطرناکی هستند. مس رفسنجان تیم خوبی در لیگ دسته اول است اما از تیم بنه‌گز بوشهر 4 گل خورد و این نشان می‌دهد که آنها تیم خوبی هستند و لیگ برتر و لیگ حذفی با هم خیلی فرق ندارد. در جام حذفی استرس زیاد است و تیمی که گل می‌خورد قطعا شرایط برایش سخت می‌شود اما ما با یک بازی خوب می‌خواهیم یک برد خوب هم به دست بیاوریم.

کفشگری درباره شایعاتی که در خصوص شب‌زنده‌داری بازیکنان پرسپولیس در اردوی کیش شنیده می‌شود هم اظهار داشت: این حرف‌ها را اصلا قبول ندارم اما پرسپولیس تیم بزرگی است و همه می‌خواهند آن را وارد حاشیه کنند اما به نظر من ما غیر از روز آخر که سه چهار ساعت برای خرید بیرون رفته بودیم رنگ بیرون هتل را ندیدیم و شب‌ها اصلا از هتل بیرون نمی‌رفتیم و همیشه در هتل می‌ماندیم اما اینها شیطنت‌هایی است که عده‌ای انجام می‌دهند.

وی درباره اینکه گفته می‌شود بعضی از بازیکنان پرسپولیس در ساعات بامدادی در شبکه‌های اجتماعی عکس منتشر کرده‌اند ادامه داد: هر بازیکن باید زندگی خودش را مدیریت کند و فکر می‌کنم که نباید همه بازیکنان را با هم قاطی کنند اما فکر نمی‌کنم که بازیکنان پرسپولیس شب‌زنده‌دار باشند اما در فیس‌بوک و اینستاگرام صفحات جعلی زیاد است و شاید دیگران از عکس بازیکنان سواستفاده می‌کنند چراکه بازیکنان پرسپولیس همگی حرفه‌ای هستند و می‌دانند که در چه تیمی بازی می‌کنند و بازی کردن در پرسپولیس رعایت کردن اصول حرفه‌ای می‌خواهد چنین مسائلی در تیم ما هیچ گاه نبوده و نیست.

کفشگری در پایان گفت: خوشبختانه وضعیت بدنی‌ام بسیار خوب است و امیدوارم بتوانم هروقت برای پرسپولیس به زمین رفتم برای تیمم مثمرثمر باشم.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)