پرسپولیس نیوز : هافبک میانی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخلاف آنچه گفته می‌شود و بر خلاف استقلال، تمام برنامه‌های علی دایی برای بازی دربی، روی پیروزی متمرکز بود. الان دیگر باید به صدرنشینی فکر کنیم.

مهرداد کفشگری در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: ما الان فقط به بازی با گسترش تبریز فکر می‌کنیم ولی درباره دربی یک حرف‌هایی باقیمانده که باید گفت: درباره این بازی خیلی انتقاد شد. البته قبول دارم که کیفیت بازی می‌توانست بهتر باشد، بویژه در نیمه اول که اصلا خوب نبود اما تیمی که دنبال بستن بازی بود، ما نبودیم.

وی افزود: آقای دایی در تمرینات و قبل از بازی مرتب درباره پیروزی بر استقلال صحبت می‌کرد و تمرکز اصلی روی این موضوع بود، حتی محمد نوری هافبک دفاعی شد تا با توجه به میل نفوذی‌اش هجومی‌تر بازی کنیم و در کل بهتر از استقلال بازی کردیم ولی آنها بازی را در شروع آن خیلی متوقف کردند و داور هم ترجیح می‌داد بازی ساکن‌تر باشد.

وی ادامه داد: دو بازیکن استقلال باید اخراج می‌شدند. اگر با خطاهای آنها برخورد می‌شد، بازی پربرخورد نمی‌شد که مرتب متوقف شود ولی هر چه بود گذشت و ما حالا باید روی بازی‌های بعدی تمرکز کنیم.

هافبک دفاعی پرسپولیس درباره تاثیر و فشار ناشی از دوری طولانی مدت پرسپولیس از صدر جدول تصریح کرد: این مساله وجود دارد. روی همه ما فشار وجود دارد ولی فشار روی بچه‌های قدیمی خیلی بیشتر است. آنها شرایط سختی را در فصل‌های قبلی تجربه کردند و الان هم احساس می‌کنیم که فشار افکار عمومی روی آنها بیشتر است و این مساله واقعا کار را سخت کرده اما پرسپولیس رو به جلو است. ما یک هفته هم به صدر جدول برسیم این فشار برداشته می‌شود و همه خیلی جدی‌تر باور می‌کنیم که باید به سمت قهرمانی برویم. امیدوارم بتوانیم تا نیم فصل به این هدف برسیم. الان هم زیاد عقب نیستیم، هر چند بازی‌‎های سختی هم داریم و باید خودمان را آماده کنیم.

کفشگری درباره اینکه یک بازی در میان بازی می‌کند و یک بازی در میان هم پیروز شده‌اند تصریح کرد: بعد از بازی با ملوان مطمئن بودم علی آقا باز هم به من فرصت می‌دهد. بچه‌های تیم هم از من حمایت خوبی کردند و حتی در مصاحبه‌هایشان حرف زدند. خوشحالم که برگشتم و توانستم جواب این اعتماد را بدهم، البته نمی‌دانم جلوی گسترش بازی می‌کنم یا نه. هنوز معلوم نیست ولی طلسم پیروزی یک در میان را می‌شکنیم. البته سخت است ولی تلاش خودمان را می‌کنیم. به قول علی آقا (دایی) الان یکی از سخت ترین بازی‌های ما همین بازی با گسترش است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)