پرسپولیس نیوز:پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضور کریم باقری در کادر فنی نعمت است و اگر گابریل کالدرون هم بازنگردد، با حضور باقری جای نگرانی نداریم.

حسین کلانی با اشاره به شرایط حال حاضر پرسپولیس و ابهاماتی که در مورد عدم بازگشت گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخپوشان مطرح می‌شود، گفت: نمی‌دانم که شرایط مالی باشگاه چگونه است و هیات مدیره و مدیریت چه شرایطی دارد اما مدیران گفته‌اند به مرور زمان این مشکلات حل خواهد شد.

وی افزود: با حضور مدیری ورزشی مانند محمدحسن انصاری‌فرد در پرسپولیس فکر نمی‌کنم که جای نگرانی وجود داشته باشد و از دید من تمام مشکلات حل خواهد شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از حضور مربیان خارجی در فوتبال ایران اضافه کرد: تاکنون هیچ مربی خارجی نبوده که با او به مشکل بر نخوریم. مربیان ایرانی هیچ‌وقت چنین شرایطی را ایجاد نمی‌کنند. با وجود برخی موفقیت‌ها که خلق شده اما من مخالف حضور مربی خارجی در فوتبال ایران هستم.

کلانی اضافه کرد: فوتبال ورزشی است که مردم ما با احساس آن را دنبال می‌کنند و فوتبال در زندگی روزمره آنها تاثیر دارد اما مربی خارجی این احساس را درک نمی‌کند. از طرفی دیگر سطح فوتبال ما همین است. ما از نظر استعدادی در سطح بالایی قرار داریم اما از نظر امکانات شرایط خوبی نداریم و تا زمانی که در این زمینه پیشرفت نکنیم سطح فوتبال ما همین خواهد بود.

وی تاکید کرد: در فوتبال ما بارها پیش آمده که یک مربی چه در میانه فصل و چه پایان فصل تیم را رها کرده و رفته است. چه زمانی مربی ایرانی چنین کاری انجام داده است؟

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه احتمال دارد کالدرون به ایران بازنگردد، خاطرنشان کرد: او مربی خوبی است و توانسته تیم را در صدر جدول حفظ کند اما فکر نمی‌کنم با رفتن او هم خللی در موفقیت‌های پرسپولیس ایجاد شود. پرسپولیس سال‌هاست که از حضور کریم باقری بهره می‌برد و می‌توان روی او حساب ویژه‌ای باز کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)