پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد داربی استقلال و پرسپولیس مثل همه بازی‌هاست و حساسیت این بازی به دلیل تب و تاب مردم است.

حسین کلانی در گفت‌وگو با ایسنا درباره داربی و تقابل دو تیم پرسپولیس و استقلال اظهار کرد:‌ ابتدا باید بگویم ما در جریان مسائل باشگاه و مسائل درون تیمی نیستیم، نمی‌توانیم اطلاعات دقیقی در این خصوص بدهیم. ما نمی‌دانیم اعضای تیم از نظر روحی و روانی در چه سطحی قرار دارند و شناختی نداریم. فقط مربی‌ است که همه مسائل را می‌داند اما از نظر من این بازی هم مثل تمام بازی‌هاست و فقط سه امتیاز دارد.

او ادامه داد: حساسیت‌های بازی به دلیل تب و تاب مردم است. این بازی مثل همه بازی‌ها برای دو تیم حساسیت دارد اما انگیزه پرسپولیس در داربی بیش‌تر است و در مقابل هم استقلالی‌ها می‌خواهند پیروز شوند و فاصله امتیازات را بیش‌تر کنند. به نظر من بازیکنان پرسپولیس بهترین بازیکنان این کشور هستند و اگر برای‌شان حاشیه به وجود نیاورند، بهتر بازی خواهند کرد. به نظر من صحبت‌های ما پیشکسوتان برخی اوقات باعث فشار روی بازیکنان می‌شود.

این پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد:‌ در طرف مقابل هم بین استقلالی‌ها همین اتفاق میفتد. چیزی که اکنون مشخص است این است که این دو تیم ستون‌های فوتبال ایران هستند و تقابل‌شان باعث افزایش حساسیت‌ها می‌شود. زندگی من در پرسپولیس همیشه با خاطره گره خورده است. در گذشته حساسیت‌ها کم‌تر بود و به حواشی کم‌تر دامن زده می‌شد چون رسانه‌ها به این شکل نبودند و فقط چند مجله فعالیت داشتند.

او ادامه داد: امروز در فضای مجازی همه مسائل مطرح می‌شود و حتی خیلی‌ها به‌هم توهین می‌کنند. این انتقاد و توهین‌ها باعث به وجود آمدند حواشی می‌شود. در هر حال پرسپولیس در این بازی به این سه امتیاز نیاز دارد و امیدوارم این بازی به دور از تمام حواشی‌ها برگزار شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)