هافبک اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس در نیمه اول بازی با نفت مسجد سلیمان می‌توانست بیشتر گل بزند.

محمود کلهر در گفت و گو با فارس، درباره برتری دو بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و دوم لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس به ویژه در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد و به خوبی از نقاط ضعف نفت مسجد سلیمان استفاده کرد. دو گل مشابه هم به ثمر رساند. هرچند در این مدت از رضا اسدی انتقادات زیادی شد اما او هم با دبل در این مسابقه، شایستگی‌هایش را نشان داد و خودش را اثبات کرد. وی نشان داد می‌تواند در آینده عملکردی بهتر از این داشته باشد.

وی ادامه داد: پرسپولیس نیاز مبرمی به کسب این سه امتیاز داشت و به همین دلیل گل‌محمدی به جز مهدی عبدی تمام نفرات تهاجمی‌اش را درون زمین گذاشت. کارهای ترکیبی زیادی از پرسپولیس دیدیم و در جناحین خیلی خوب کار کرد. از چپ و راست حملات زیادی روی دروازه نفت طراحی شد و این تیم می‌توانست در نیمه اول به گل‌های بیشتری برسد.

بازیکن اسبق پرسپولیس تصریح کرد: مشکل بزرگ این تیم اشتباهات فردی و ناهماهنگی در قلب خط دفاعی است که دلیل اصلی‌اش تغییرات متوالی در پست دفاع وسط است. اگر گل محمدی در این منطقه کمتر تغییرات بدهد، هماهنگی‌ها بیشتر خواهد شد. البته احمد گوهری هم با وجود انجام دومین بازی‌اش در ترکیب پرسپولیس، هنوز آنچه که باید باشد نیست. شاید در دیدارهای آینده با بیشتر شدن تجربه و اعتماد به نفسش وضعیت بهتر شود اما انتظار می‌رود بهتر از این عمل کند. امیدوارم این ناهماهنگی‌ بین دورازه بان و مدافعان پرسپولیس را دربی شاهد نباشیم.

کلهر در مورد دربی هفته آینده پایتخت توضیح داد: امیدوارم دو تیم با احتیاط کار نکنند تا بازی زیبایی شود. تیمی که برنامه‌های تاکتیکی و فرامین مربیان شان را اجرا کند و از حاشیه دور شوند، در دربی موفق‌تر خواهد بود. امیدوارم کادرفنی و بازیکنان دو تیم بیشتر روی کیفیت خود تمرکز کنند زیرا حواشی به فوتبال ما لطمه می‌زند و کیفیت دربی را هم پایین می‌آورد. در این حالت بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود. با توجه به رقابت شانه به شانه دو تیم با هم، هر تیمی در دربی برنده شود، ۸۰ درص راه قهرمانی را طی می‌کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)