پرسپولیس نیوز: بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت که این تیم به گونه‌ای بازی می‌کند که حریفان چاره‌ای جز اشتباه ندارند.

محمود کلهر درباره برتری ۳ بر یک پرسپولیس مقابل پارس جنوبی اظهار داشت: پرسپولیس بازی خیلی مقتدرانه‌ای انجام داد. تیم مهدی تارتار تیم بسیار شایسته‌ای است و از بازیکنان جوان و باتجربه‌ خوبی در تمام نقاط زمین سود می‌برد و شاگردان برانکو در آخرین بازی نیم‌فصل‌شان عملکرد خیلی خوبی داشتند.

وی ادامه داد: فوتبال مالکانه‌ای که پرسپولیس انجام می‌دهد باعث می‌شود که حریفان چاره‌ای جز اشتباه نداشته باشند. پرسپولیسی‌ها با انگیزه بالایی بازی و قدرت خودشان را به حریف دیکته کردند.

کلهر در پاسخ به این سوال که نیم‌فصل اول به سختی برای پرسپولیس تمام شد و شرایط تیم برای نیم‌فصل دوم چطور خواهد بود؟ عنوان کرد: تیم برانکو با همه محدودیت‌ها، سختی‌ها و مصدومیت‌هایی که داشت توانست نیم‌فصل اول را با موفقیت و حتی بدون یک شکست به پایان ببرد. پرسپولیس علاوه بر اینکه برانکو را بالای سر تیم دارد، در زمین مسابقه در تمام خطوط از بازیکنان تاثیرگذار سود می‌برد. در خط دفاع سیدجلال و شجاع تاثیر بسزایی در ساختار دفاعی تیم دارند. در مرکز زمین کمال کامیابی‌نیا و احمد نوراللهی به خوبی ایفای نقش می‌کنند و در خط حمله هم علی علیپور روز به روز پیشرفت می‌کند و مجددا به روزهای خوب فصل گذشته برمی‌گردد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: پرسپولیس قطعا در نیم‌فصل دوم با ۴-۵ بازیکن جدیدی که به تیم اضافه خواهند شد شرایط متفاوت‌تری پیدا خواهد کرد. ترابی و رفیعی در فاز هجومی پرسپولیس می‌توانند خیلی کمک کنند و شیری هم در خط دفاعی با توجه به مصدومیت‌هایی که پرسپولیس با آن مواجه است می‌تواند دست برانکو را بازتر کند. قطعا پرسپولیس جذابی در نیم فصل دوم خواهیم دید.

وی درباره این موضوع که صحبت از داوری‌های یک‌طرفه به سود پرسپولیس می‌شود، عنوان کرد: چنین چیزی درست نیست، داوران ما پاک هستند و نباید این‌طور فکر کنیم که داوری‌ها به سود یک تیم است. در جامعه داوری‌مان شخصی مثل فغانی را داریم که همه دنیا قبولش دارد. همه باید شرایط داوران را درک کنند و بدانند که آنها با چه شرایطی داوری می‌کنند. باید رفتارمان طوری باشد که داوران در زمین مسابقه با جسارت و قدرت داوری کنند نه اینکه باعث شویم اشتباهات‌شان بیشتر شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)