پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیس می‌خواهد قهرمان شود باید هر طور شده استقلال را در روز ۲۶ اسفند ماه شکست بدهد.

محمود کلهر در گفت‌وگو با میزان، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود که کادر فنی پرسپولیس با آنالیز خط دفاعی نفت، توانست با استفاده از ناهماهنگی و ضعف‌های نفرات دفاع آنها به دو هم شکل دست یاید. تمام لحظات بازی نیمه اول در اختیار پرسپولیس بود و نمایش بسیار ایده‌آلی از تمام بازیکنان دیدیم. در نیمه دوم مسئله‌ای که بسیار مشهود بود، اشتباهات فردی بازیکنان پرسپولیس بود که تنها گل نفت مسجدسلیمان هم روی اشتباه فردی چند بازیکن رقم خورد.

وی افزود: تا هفته بیست و دوم لیگ برتر پرسپولیس امتیازاتی را که از دست داده فقط روی اشتباهات فردی خطوط مختلفش بوده است. در نیمه دوم بازی نفت مسجدسلیمان هم توپ و زمین در اختیار پرسپولیس بود که یک بازیکن اشتباه می‌کند و بر خلاف جریان بازی گل دریافت کرد.

*باید حامد لک برای دربی آماده شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه دروازه‌بان مطمئنی در چارچوب دروازه این تیم حضور ندارد، تصریح کرد: احمد گوهری هنوز نتوانسته با جو پرسپولیس هماهنگ و جایگزین حامد لک شود؛ در دیدار با نفت مسجدسلیمان هم از زاویه بسته گل خورد. به طور حتم باید زمان بیشتری به این دروازه‌بان داده شود.

کلهر با اشاره به اینکه باید حامد لیک برای بازی دربی آماده شود، گفت: بهتر است دروازه‌بانی با تجربه‌تر در بازی بزرگ دربی استفاده شود، چون این دیدار از جهات مختلف برای پرسپولیس مهم و حیاتی است. کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس هر طور که شده باید حامد لک را از هر لحاظ آماده دیدار دربی کنند.

*پرسپولیس و استقلال در بهترین روزهایشان به هم خوردند

وی در مورد اشتباهات زیاد خط دفاعی پرسپولیس در هر بازی، تاکید کرد: هر تیمی که می‌خواهد قهرمان لیگ شود باید اشتباهات در خط دفاعی را بر طرف کند. مدافعان باید بسیار مستحکم در خط دفاعی عمل کنند و اشتباهات را کاهش دهند. در این فصل لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس یک خط دفاعی یک شکل را نداشت و تغییرات زیادی در خط دفاع وجود داشت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه دیدار دربی ۹۸ برای قهرمانی پرسپولیس بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: هر دو تیم پرسپولیس و استقلال در بهترین روزهای خودشان به هم خوردند. دربی ۹۸ برای قهرمانی خیلی حساس شده است و اگر پرسپولیس می‌خواهد قهرمان شود باید هر طور شده استقلال را در این دیدار شکست دهد. البته امیدوارم این دیدار بسیار پرگل، جذاب و دیدنی رقم بخورد تا مردم یک بازی خوب را تماشا کنند. هر تیمی برای گرفتن مساوی وارد زمین شود، مسلماً بازنده خواهد بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)