پرسپولیس نیوز: محمود کلهر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم در فصل جاری هم لیاقت دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر را دارد.

محمود کلهر, درباره عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری رقابت‌های فوتبال ایران, اظهار داشت: پرسپولیس رفته رفته در حال شکل گرفتن است و در بازی آخرش مقابل شاهین فوق‌العاده خوب بازی کرد. به نظر می‌رسد تیم آرایش اصلی خودش را پیدا کرده است و یکسری بازیکنان بی‌کیفیت از جمله بازیکن برزیلی (جونیور براندائو) از ترکیب کنار گذشته شده‌اند.

وی ادامه داد: این مسائل باعث شد تیم در دو بازی قبل موفق باشد. من حتی فکر می‌کنم پرسپولیس در بازی با شهر خودرو هم با وجود واگذار کردن نتیجه, بازی خوبی انجام داد و می‌توانست برنده میدان باشد. در مرکز زمین احمد نوراللهی و محسن ربیع‌خواه وضعیت خوبی دارند و موتور گلزنی علی علیپور هم از بازی شاهین روشن شده است و نوید روزهای خوبی را می‌دهد تا پرسپولیس امسال هم یک پای قهرمانی باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره عملکرد غیرقابل قبول جونیور براندائو ابراز داشت: در ابتدا به نظر می‌آمد که او بازیکن خوبی باشد و ما در هر بازی منتظر بودیم که چیزی از این بازیکن ببینیم. فرصت زیادی هم به جونیور داده شد، اما می‌بینیم که این بازیکن کیفیت لازم را برای حضور در پرسپولیس نداشه است. وقتی این بازیکنان به تیم‌های بزرگ ایران می‌آیند جلوی بازیکنان جوان و با استعداد خودمان را می‌گیرند و فضا را برای آنها تنگ می‌کنند. در همین بازی دربی مهدی عبدی یک گل تاریخی برای خود و پرسپولیس به ثمر رساند. امیدوارم دیگر این اتفاقات رخ ندهد و باشگاه بازیکنانی بگیرد که بار فنی را بالا ببرند و به تیم کمک کنند.

کلهر با اشاره به حضور ژاوی هرناندز در باشگاه السد قطر یادآور شد: بازیکنان بزرگ وقتی به یک باشگاه می‌آیند, همان اسم و رسم بزرگ‌شان به فوتبال آن کشور کمک می‌کند و باعث بالا رفتن انگیزه بازیکنان می‌شود. من فکر می‌کنم در ایران اگر بازیکن اسم و رسم‌دار خارجی بیاوریم که حتی فوتبالش نیز تمام شده است, بسیار بهتر از جذب بازیکنانی مثل جونیور است.

وی درباره اینکه جونیور با قراردادی بالغ بر شش میلیارد تومان به پرسپولیس آمده است, تصریح کرد: واقعاً تعجب می‌کنم که چطور این بازیکنان با این مبالغ قرارداد می‌بندند و جلوی این کار گرفته نمی‌شود! انصاری‌فرد شناخت خوبی از فوتبال دارد و امیدوارم جلوی این اتفاقات در باشگاه گرفته شود. این بازیکنان نه تنها به پرسپولیس بلکه به هیچ جای فوتبال ایران نباید ورود کنند. علی پروین هم از اینکه شماره هفت پرسولیس را به جونیور داده‌اند، ناراحت است. فکر می‌کنم با این شش میلیارد تومان خیلی کار‌های دیگر می‌شود انجام داد و حتی می‌توان ۲۰، ۳۰ بازیکن مؤثرتر از جونیور را جذب کرد، اما متأسفانه ما هیچ وقت دنبال کارهای زیربنایی نبوده‌ایم و نیستیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خاتمه خاطرنشان کرد: پرسپولیس صد درصد یکی از بهترین تیم‌ها را دارد و در تمام پست‌ها از بازیکنان تأثیرگذار بهره می‌برد. این تیم لیاقت قهرمانی دارد و حتی می‌تواند قهرمان آسیا شود. کالدرون یک مربی کاربلد است که فوتبال آسیا را به خوبی می‌شناسد و امیدوارم در پرسپولیس بهترین نتایج را بگیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)