کنفدراسیون فوتبال آسیا معتقد است ورزشگاه آزادی می تواند «کلید صعود» پرسپولیس از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باشد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به عملکرد پرسپولیس قبل از بازی با الدحیل قطر در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

AFC در مهمترین بخش این گزارش شاگردان گل محمدی را امیدوار به صعود از مرحله گروهی در بازی سه شنبه مقابل الدحیل در ورزشگاه آزادی عنوان کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا معتقد است حضور هواداران پرسپولیسی و برگزاری بازی در ورزشگاه خانگی آزادی می تواند کلید صعود سرخ پوشان از مرحله گروهی باشد و نوشت: پرسپولیس با لقب غول تهران پس از شکست در روز اول مقابل النصر در ورزشگاه خالی آزادی، بی سر و صدا به دنبال یک عملکرد خوب در مرحله گروهی بوده است. از آن زمان، دو برد و دو تساوی باعث شده است که آنها در جدول رده بندی گروه E به مقام دوم صعود کنند و به دنبال بازگشت به دور حذفی هستند. شاگردان یحیی گل محمدی در خارج از خانه در بازی دوم مقابل الدحیل به پیروزی 1-0 دست یافتند و دو تساوی متوالی مقابل استقلال تاجیکستان و النصر داشتند، صدرنشین گروه، تیمی پر ستاره که با کریستیانو رونالدو ساددیو مانه به آنها موفق به گلزنی نشد. آنها اکنون به پیروزی مقابل الدحیل در روز سه شنبه نیاز دارند تا به خود شانس صعود به مرحله یک هشتم نهایی را بدهند. هواداران در ورزشگاه آزادی در طول سال ها نقش خود را در بسیاری از شب های خاطره انگیز در لیگ قهرمانان آسیا داشته اند و یک بار دیگر به دنبال فرستادن تیم خود به دور بعد خواهند بود.

پرسپولیس اکنون با 8 امتیاز در رده دوم جدول گروه قرار دارد. النصر عربستان با 13 امتیاز صدرنشین گروه است. الدحیل قطر هم با 4 امتیاز در رده سوم قرار دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)