معاون رییس سازمان خصوصی سازی گفت: مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ۲۱ خرداد برای معرفی اعضای هیات مدیره برگزار خواهد شد.

میثم پیله فروش،‌ معاون رییس سازمان خصوصی سازی درباره مباحث مطرح شده در جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس گفت: قرار بود مجمع باشگاه پرسپولیس برای انتخاب اعضای هیات مدیره ۳۰ اردیبهشت برگزار شود اما با درخواست وزارت ورزش برگزاری مجمع تا پایان لیگ و جام حذفی به تعویق افتاد و به ۱۶ خرداد موکول شد. از ۲۷ فروردین بعد از اینکه وزیر اقتصاد برگزاری مجامع دو باشگاه را به سازمان خصوصی‌سازی تفویض کرد جلسات هیات نظارت بر فرآیند واگذاری دو باشگاه با حضور وزارت ورزش شکل گرفت.

وی افزود: اولین دستور کار این هیات برگزاری جلسات مصاحبه با داوطلبان هیات مدیره بود. نزدیک به ۳۰ نفر داوطلب رزومه ارائه کردند و در جلسات مصاحبه شرکت داشتند که برخی جلسات بیش از یک ساعت به طول انجامید. ۷ یا ۸ جلسه برگزار شد و نمایندگان وزارت ورزش نیز در برخی جلسات حضور داشتند.

معاون سازمان خصوصی سازی افزود: از نظر سازمان خصوصی سازی جمع بندی حاصل شد و می‌توانستیم امروز اعضای هیات مدیره دو باشگاه را معرفی کنیم اما با درخواست وزارت ورزش چند روز مجمع به تعویق افتاد تا هماهنگی بیشتری صورت بگیرد. ان‌شاءالله صبح ۲۱ خرداد مجمع استقلال و بعد از ظهر همان روز مجمع پرسپولیس برای معرفی اعضای هیات مدیره برگزار خواهد شد.

وی درباره احتمال ماندن درویش در تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: یکشنبه همه این مسائل شفاف سازی خواهد شد. هماهنگی‌های لازم با وزیر ورزش صورت می‌گیرد. ان‌شاءالله در فضای کاملا برادرانه و دوستانه پیش می‌رویم تا هر چه زودتر به تفاهم های لازم برسیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)