پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد دیدار این تیم در اهواز توضیحاتی را ارائه کرد.

کوروش برمک، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به بازی پرسپولیس در اهواز مقابل فولاد اظهار داشت: این باخت بدموقع برای تیم گل محمدی رقم خورد اما شوک این شکست می تواند شرایط این تیم را به روزهای خوبش بازگرداند. 

وی در ادامه افزود: همه ما انتظار داشتیم پرسپولیس در بدبینانه ترین حالت در اهواز به تساوی برسد. روند این تیم در بازی های اخیر و نمایش خوب فوتبالی توام با نتیجه پرسپولیس در دیدارهای اخیرش به گونه ای بود که همه از این تیم انتظار داشتیم در اهواز نمایش بهتری را از خود ارائه دهد اما در نهایت شرایط به گونه ای رقم خورد تا در هفته ای که همه مدعیان بالای جدول از حریفان امتیازات خوبی گرفته بودند، پرسپولیس از اهواز دست خالی بازگردد.

مهاجم سال‌های دور پرسپولیس تصریح کرد: در این دیدار بازی سازی برای پرسپولیس به خوبی صورت نگرفت و همین موضوع باعث شد سرخ پوشان برخلاف بازی های قبلی در ایجاد و خلق موقعیت چندان موفق عمل نکنند که امیدوارم این اشکال به زودی مرتفع شده و پرسپولیس برای بازی های بعدی بتواند این ضعف را به طور کامل برطرف کند. 

برمک در مورد فرصت جبران برای پرسپولیس در آینده گفت: درست است کسب امتیاز از این بازی می توانست شرایط را برای پرسپولیس در صدر جدول بهتر کند اما با این شکست پرسپولیسی ها نباید ناامید شوند و می توانند با پیروزی های بعدی این باخت را جبران کنند. بزرگ ترین تیم های دنیا هم بالاخره روز خوب و بد دارند و تیم پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست. این باخت باید پرسپولیسی ها را به خودشان بیاورد و تلاش کنند با به حداقل رساندن ضعف ها و تقویت نقاط قوت در بازی های آینده این شکست را از خاطرات پاک کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)