پیشکسوت پرسپولیس بر این باور است تدابیر یحیی گل محمدی و بازی خوانی خوب او نقش زیادی در پیروزی سرخ ها در دربی شماره 100 داشت.

کوروش برمک با اشاره به عملکرد پرسپولیس در دربی تاکیدکرد: پرسپولیس مزد بازی برتر و هوشمندی و تدابیر یحیی گل محمدی را با پیروزی در دربی صدم گرفت و سه امتیاز مهم و حساسی را به دست آورد.

وی در خصوص دربی شماره 100 اظهارداشت: حساسیت جدولی و امتیازی این دیدار را حساس تر از قبل کرده بود اما پرسپولیس با نمایش خوب خود توانست پیروزی مهمی را به دست آورد. در نیمه اول و در شروع کار استقلال شرایط بهتری داشت و در 10-15 دقیقه اول فشار زیادی را از سمت راست روی دروازه پرسپولیس داشت اما هر چقدر از آغاز بازی گذشت، بچه ها توانستند ابتکار عمل را به دست گرفته و بازی را به تعادل بکشانند. در این میان یحیی گل محمدی به خوبی توانست به خوبی بازی حریف را آنالیز کرده و تیمش را از فشار بیرون بیاورد.

این پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: در ادامه خروج بازیکنی مانند کوین یامگا از یک سو و بازی‌خوانی فوق العاده یحیی گل محمدی و تعویض های خوب و به موقع او از سوی دیگر دست به دست هم داد تا کادرفنی پرسپولیس با شناسایی پاشنه آشیل استقلال ضربه لازم را به حریفش زده و از فضای ایجاد شده بین مدافعان استقلال با حضور مهاجم تند و تیزی مانند عیسی آل کثیر به بهترین نحو ممکن بهره برده و پیروزی شیرینی را به دست آورد.

مهاجم سال های دور پرسپولیس در مورد گلزنی عیسی آل کثیر تصریح کرد: عیسی واقعا مهاجم باهوشی است و توانست یکی از مهمترین گل های خود در این فصل را به ثمر برساند. او نشان داد بازیکن دربی بازی است و همیشه در این دیدار نمایش های خوبی را از او شاهد هستیم.

کوروش برمک در مورد نیمکت نشینی محمد عمری در این دیدار به برنا گفت: به نظرم نیمکت نشینی محمد عمری در این بازی یکی از بهترین تصمیم هایی بود که یحیی گرفت. با توجه به شرایطی که داشت در هفته قبل از سوی رسانه ها تحت فشار بود و همین مساله او را تحت فشار قرار داده بود. با توجه به سن و سال عمری، استفاده از او به عنوان بازیکن تعویضی تصمیم خوبی بود و گل محمدی ترجیح داد در این بازی با بهره گیری از بازیکنان جوان و به اصطلاح دربی باز خود توانست نتیجه لازم را در این دیدار به دست آورد.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شانس قهرمانی تیم گل محمدی خاطرنشان کرد: من اوایل فصل زیاد به موفقیت این تیم خوشبین نبودم اما این تیم با وجود مشکلات زیاد رفته رفته سر و شکل خوبی را به خود گرفت و ادامه این روند می تواند این تیم را دوباره به جام برساند. من اطمینان دارم پرسپولیس در هفته آخر با اختلاف یکی دو امتیاز می تواند نام خود را به عنوان قهرمان لیگ بیست و دوم در تاریخ این فصل از لیگ برتر به ثبت برساند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)