دروازه بان پرسپولیس گفت: کری ریز برای سرمربی استقلال می خوانم و می گویم رئال را دعوت کنند و ببرند.

علیرضا بیراوند پس از برتری پرسپولیس در دربی 100 اظهار داشت: از هواداران دو تیم تشکر می کنم که سنگ تمام گذاشتند. به هواداران خودمان تبریک می گویم. یک برد خیلی خاص داشتیم. هم در کورس قهرمانی ماندیم و هم کری خوانی که بین هواداران وجود دارد تا چند هفته ادامه خواهد داشت. به بازیکنان مان تبریک می‌گویم که نشان دادند که چقدر جنگنده هستند و برای قهرمانی تلاش می کنند. به گل محمدی تبریک می گویم که امروز به دلیل اینکه نیاز به برد داشتیم ترکیب هجومی را چید.

وی ادامه داد: بعد از باخت به سپاهان به یکدیگر قول دادیم که 7 بازی باقیمانده را ببریم. تاکنون 4 بازی را برده ایم و در ادامه نیز تلاش مان را می کنیم. ما باید 7 مسابقه را ببریم و هر تیمی هم که قهرمان شد نوش جانش. ما 8 امتیاز جلو بودیم و اشتباه کردیم و عقب افتادیم و الان باید جبران کنیم.

دروازه بان پرسپولیس در مورد حضور هواداران گفت: سوال خیلی خوبی پرسیدید. حالا می خواهیم ببینم برای هفته های بعد هم بهانه ای برای عدم حضور تماشاگران وجود دارد؟ هفته بعد در جام حذفی با گل گهر بازی داریم و امیدوارم نگیوند سکوها خراب است.

بیرانوند در مورد اینکه بخشی از سکوها در بازی امروز ریخته بود، گفت: همان قسمتی که امروز نشسته بودند را به ما بدهند. اجازه دهند که مردم بیایند و لذت ببرند.

وی در مورد شادی آخر بازی گفت: این حق من بود که شادی کنم و آن را به هواداران تقدیم می کنم. به تیم خوب استقلال هم تبریک می‌گویم و تا قبل از این بازی مدعی بودند و خوب کار کردند. به ساپینتو هم تبریک می‌گویم. او قبل از بازی گفته بود که آماده ایم رئال مادرید را هم ببریم. یک کری ریز هم برای سرمربی استقلال می خوانم و می گویم رئال را دعوت کنند و ببرند.

دروازه بان پرسپولیس در مورد وقت کشی اواخر بازی گفت: اصلا اینطور نبود و شخصیت من این اجازه را نمی دهد. در نیمه اول با پیمان بابایی برخورد داشتم و پایم را زد و دردی را احساس کردم و نیاز به اسپری داشتم.

بیرانوند در پایان گفت: خیلی از این برد خوشحالم و امیدوارم همین هوادارانی که امروز آمدند و هر دو طبقه همه برای هواداران پرسپولیس باشد و مثل دربی پر شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)