پرسپولیس نیوز: هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تأکید کرد که سرخپوشان تبریزی برای شکست دادن پرسپولیس به تهران می‌آیند.

مهدی کیانی با ابراز خرسندی از برتری پرگل تراکتورسازی برابر استقلال خوزستان گفت:‌ ما در جام حذفی شکست تلخی خوردیم و این در حالی بود که باید استقلال خوزستان را شکست می‌دادیم. انگیزه زیادی داشتیم تا آن باخت را جبران کنیم و خوشبختانه یک پیروزی مهم به‌دست آ‌وردیم. استقلال خوزستان تیم خوبی است، ولی ما قدرت خودمان را با زدن سه گل نشان دادیم.

وی در مورد بهبود شرایط تراکتورسازی بعد از اضافه‌شدن چند بازیکن جدید تصریح کرد: همه دیدند که در نیم‌فصل اول چقدر مشکل داشتیم و دست کادر فنی بسته بود. خوشبختانه چند بازیکن جدید به تیم ما اضافه شدند و با حضور آنها تیم‌مان قوی‌تر شده است. واقعاً قو‌ی‌تر شدن تراکتورسازی احساس خوبی به ما می‌دهد و به آینده امیدوارمان می‌کند.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به تقابل تیمش با پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر خاطرنشان کرد: نتایج و عملکرد پرسپولیس نشان می‌دهد که آنها بهترین تیم ایران هستند، ولی ما هم تراکتورسازی هستیم و می‌خواهیم حریف‌مان را شکست بدهیم. حتماً در ورزشگاه آزادی هم زیاد هوادار خواهیم داشت و امیدوارم با یک نتیجه خوب تهران را ترک کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)