پرسپولیس نیوز : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما تنها منتظریم تا کامیابی‌نیا تصمیم خود را بگیرد و همه چیز پس از تصمیم او مشخص می‌شود.

حمیدرضا گرشاسبی در خصوص تمدید قرارداد امید عالیشاه با باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: خدا را شکر عالیشاه قراردادش را تمدید کرد و از بابت خوشحالیم.

وی افزود: ما بر اساس نظرات برانکو پیش می‌رویم و برای جذب بازیکنان او اقدام می‌کنیم. تمام خرید‌های باشگاه پرسپولیس با نظر برانکو بوده است. مسئول فنی تیم برانکو است و حتی اگر او بازیکن درجه ۲ هم بخواهد ما به تصمیمش احترام می‌گذاریم و برای جذبش اقدام می‌کنیم. البته بازیکنانی که تا الان ما جذب کردیم، همه جزو بهترین بازیکنان ایران هستند و برانکو آنها را تایید کرده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت جدایی کمال کامیابی‌نیا از این باشگاه، گفت: ما همچنان منتظریم و دیگر اقدامی نباید از سوی ما در این مورد صورت گیرد. ما تنها منتظریم تا کامیابی‌نیا تصمیم خود را بگیرد و همه چیز پس از تصمیم او مشخص می‌شود.

گرشاسبی در ارتباط با بازیکنان جدا شده تیم فوتبال پرسپولیس از این باشگاه، خاطرنشان کرد: برای همه آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. ما خوشحالیم که این بازیکنان مقطعی را در باشگاه پرسپولیس حضور داشتند و برای این تیم زحمت کشیدند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)