پرسپولیس نیوز: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: یکسری از افراد با پرداختن به مسائل کذب فقط خودشان را ضایع می‌کنند، چرا که رابطه من و برانکو با این چیزها خراب نمی‌‌شود.

حمیدرضا گرشاسبی در مورد آخرین اقدامات باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد بازیکنان این تیم اظهار داشت: باشگاه تا اینجای کار اقداماتی را که لازم بوده، انجام داده است. دو بازیکن برای تمدید قرارداد به باشگاه آمدند و منتظر هستیم تا نفرات دیگر هم اقدام کنند. تأکید می‌کنم که باشگاه کارهایی را که در این زمینه باید انجام می‌داده، صورت داده است.

فقط پرسپولیس در حال تمدید قرارداد بازیکنانش است
وی در مورد اینکه برخی بازیکنان پرسپولیس که به‌زودی قراردادشان با این باشگاه به اتمام می‌رسد برای مذاکره با سرخپوشان طفره می‌روند و همه چیز را به آخر فصل موکول کرده‌اند، یادآور شد: به‌هرحال زمان تمدید قرارداد‌ها در پایان فصل است و دیگرها باشگاه‌ها هم بعد از بازی‌ها در این مورد اقدام خواهند کرد. این فقط باشگاه ماست که با توجه به شرایط خاصی که دارد برای تمدید قرارداد بازیکنانش اقدام کرده است.

پیشنهادی برای محرمی به باشگاه پرسپولیس نیامده است
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد پیشنهاد دیناموزاگرب برای جذب صادق محرمی و اینکه آیا باشگاه پرسپولیس مانع پیشرفت این بازیکن خواهد شد یا نه، گفت: تا این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه دیناموزاگرب برای صادق محرمی نیامده و خودش هم در این مورد صحبتی با ما نکرده است. البته باید بگویم ما به زور بازیکنی را که قراردادش تمام شده باشد، نگه نمی‌داریم. به محرمی هم گفته‌ام که خودش فکر کند و ببیند که در پرسپولیس بیشتر رشد می‌کند یا باشگاهی دیگر و هر تصمیمی را که به نفعش است، اتخاذ کند.

با این شیطنت‌ها به جایی نخواهند رسید
گرشاسبی در واکنش به صحبت‌های مطرح شده مبنی بر اینکه در جلسه او و جعفر کاشانی با برانکو، سرمربی پرسپولیس تحت فشار قرار داده شده است تا محسن مسلمان را بازی دهد، تصریح کرد: در این مورد خود برانکو باید جواب دهد و می‌توانید از او در این مورد سؤال کنید که آیا ما تحت فشارش گذاشته‌ایم یا نه. در فوتبال حرفه‌ای هیچ‌کس در کار سرمربی دخالت نمی‌کند. رابطه من و برانکو خیلی خوب‌تر از این حرف‌هاست که با این شیطنت‌ها بد شود. آنها که به این مسائل می‌پردازند به هیچ جا نخواهند رسید و خودشان را ضایع می‌کنند. مهم این است که خود برانکو  و من می‌دانیم که این مسائل کذب است. ما رسانه‌ها را دوست داریم و کاری نداریم برخی چه می‌نویسند. ما فقط کار خودمان را می‌کنیم.

پیروانی هم‌اکنون مدیر تیم است
وی در مورد اینکه گفته می‌شود محرومیت پنج ساله افشین پیروانی از سوی فدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس ابلاغ شده است و آیا او فصل بعد هم مدیر تیم پرسپولیس خواهد ماند یا نه، خاطرنشان کرد: نه، من این خبر را تأیید نمی‌کنم، چون هیچ چیز به دستم نرسیده است. پیروانی در حال حاضر مدیر تیم است و به کارش هم ادامه می‌دهد.

از بازگشت خوردبین خوشحالیم
گرشاسبی همچنین با اشاره به رفت‌وآمدهای محمود خوردبین به باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: خدا را شکر وضعیت محمودخان بعد از عمل جراحی سختی که داشت رو به بهبودی است و در کنار ما حضور خواهد داشت. واقعاً از این بابت خوشحالیم. محمودخان در این هفته دو سه بار محبت کرده و به باشگاه آمده است که از این بابت از او تشکر می‌کنم.

منشا روزبه‌روز بهتر می‌شود
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا احتمال دارد رقم نجومی قرارداد گادوین منشا به خاطر عملکرد ضعیفش کم شود و باشگاه در این مورد اقدامی کرده است یا نه؟»، یادآور شد: در مورد مسائل این‌چنینی کادرفنی باید گزارش دهد. هر تصمیم در این مورد از سوی مربیان تیم اتخاذ شود، ما عملی خواهیم کرد. من خودم یکسری صحبت‌ها را که معمولی بود با منشا انجام دادم. او تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس است و شرایط فنی‌اش نیز روزبه‌روز بهتر می‌شود.

دیگر کاری به طارمی نداریم
سرپرست باشگاه پرسپولیس در ارتباط با اینکه مهدی طارمی تا چه زمانی فرصت دارد بدهی‌اش به این باشگاه را پرداخت کند و اینکه او اخیراً اعلام کرده می‌خواهد در قطر بماند در شرایطی که به بهانه رفتن به فوتبال اروپا از پرسپولیس جدا شد، اضافه کرد: باشگاه الغرافه رقم مربوط به قرارداد مهدی طارمی را به ما پرداخت کرده است و فقط مانده پولی که خود طارمی باید به ما می‌داد. قرار است او تا ۱۰ اردیبهشت آن مبلغ را به حساب باشگاه واریز کند. ما کاری به طارمی نداریم، چون بازیکن ما نیست که در موردش نظر دهیم. به‌هرحال او الان بازیکن الغرافه است و خودش و باشگاهش در مورد آینده این بازیکن تصمیم می‌گیرند.

در مورد مسلمان خود برانکو تیصمیم می‌گیرد
گرشاسبی با اشاره به وضعیت محسن مسلمان و اینکه او مدت‌هاست در پرسپولیس به یک بازیکن نیمکت‌نشین تبدیل شده و این بدان معناست که برانکو تمایلی برای حفظش در تیم ندارد و اینکه چرا باشگاه تا الان به این بازیکن پیشنهاد تمدید قرارداد نداده است، گفت: مسمان در مورد آینده‌اش چیزی به باشگاه نگفته است و تصمیم آخر را در مورد او و همه بازیکنان برانکو می‌گیرد. سرمربی کنار تیم است و او بهتر از هر فرد دیگری می‌تواند تشخیص دهد که بازیکن به کارش می‌آید یا نه. ما به همه بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است به طور کلی گفتیم که برای مذاکره به باشگاه بیایند.

مبلغی را برای رشد علیپور در نظر می‌گیریم
گرشاسبی در پایان در مورد اختلاف فاحش مبلغ قرارداد علی علیپور با هم‌تیمی‌هایش مخصوصاً منشا و آینکه آیا دستمزد او افزایش پیدا خواهد کرد یا نه هم به تسنیم گفت: این علیپور با آن علیپور که چند سال پیش به پرسپولیس آمد و قرارداد بست خیلی فرق کرده و پیشرفت خیلی خوبی داشته است. او همچنان تحت قرارداد باشگاه است، اما ما هم عملکردش را زیر نظر داریم و حتماً مبلغی را برای رشد وی در نظر می‌گیریم. البته توقع نداشته باشید این مبلغ را رسانه‌ای کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)