پرسپولیس نیوز : عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:پرسپولیس یک تیم بزرگ است و خیلی ها در کمین این تیم هستند تا حاشیه درست کنند.

حمیدرضا گرشاسبی در رابطه با احتمال تغییرات در هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت: فعلا که خبری نیست و ما هم منتظر تصمیم وزارت ورزش هستیم. وزارتخانه به سجادی مسئولیت داده تا در آغاز هر فصل هیات مدیره استقلال و پرسپولیس را تعیین کند. باید دید که در روزهای آینده چه اتفاقی می افتد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا طاهری با وجود گذشت یک سال همچنان عنوان سرپرستی را به یدک می کشد و مدیرعامل نیست، عنوان کرد: این 2 باشگاه به خاطر بحث واگذاری به وزارت اقتصاد و دارایی واگذار شدند که بازگشت مجدد آنها به وزارت ورزش کمی طولانی شده است.

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره بحث ماندن یا رفتن طارمی تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس نامش بزرگ است و بازیکنان بزرگی هم در آن بازی می کنند. مهدی طارمی این فصل خیلی خوب کار کرد و معلوم است که دیده می شود. او باید درست تصمیم بگیرد که چطور به سمت اوج حرکت کند. شاید خیلی ها قبلا در شرایط فعلی او بودند اما افول کردند و نتوانستند راه به جایی پیدا کنند. طارمی باید با افرادی مثل برانکو مشورت کند تا بتواند درست تصمیم بگیرد.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس آنقدر باشگاه بزرگی است که هر کسی می خواهد در آن بماند باید با عشق و علاقه توپ بزند. پس کسی را به زور نگه نمی داریم و اگر او می خواهد بماند، باید به حضورش در پرسپولیس افتخار کند. البته ما هر تصمیمی که طارمی بگیرد، کمکش می کنیم و الان هم تصورم این است که او هنوز تصمیم قطعی برای جدایی از پرسپولیس نگرفته است.

گرشاسبی در واکنش به حاشیه های به وجود آمده برای بیرانوند گفت: همانطور که گفتم پرسپولیس یک تیم بزرگ است و خیلی ها در کمین این تیم هستند تا حاشیه درست کنند. این فایل صوتی قطعا یک دسیسه است. هر فردی که در این دنیا بگویید، آدمی هست که بتواند عینا صدای او را تقلید کند تا کسی نفهمد. قوه قضاییه نیز به همین خاطر فایل صوتی را هیچ وقت قابل قبول نمی داند. این مسائل فقط شیطنت هایی است که اطراف پرسپولیس می شود، اگرچه ما از این فصل کارهای فرهنگی بزرگی انجام خواهیم داد. شاید در باشگاههای دیگر اتفاقات بدتر از این هم رخ داده اما زیاد نمی شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران درباره احتمال واگذاری نفت به یک باشگاه شهرستانی بیان داشت: بگذارید آنها تصمیمشان را بگیرند اما نظر نهایی را ما می دهیم. بر اساس یکسری شاخص ها باید این انتقال بررسی شود. دیدگاهی مثل توسعه و ارتقای فوتبال کشور را باید مدنظر داشته باشیم و بعد بررسی کنیم. این تیم بالای جدول بوده و جزو 8 تیم آسیا رفته، پس نباید نابود شود.

وی در پایان در واکنش به شایعه دخالتش در انتخاب مدیرعامل استقلال گفت: من نه صحبتی در این باره کردم و نه چیزی شنیدم. افشارزاده کارش را انجام می دهد. البته من این شایعه را بررسی کردم و فهمیدم یک شیطنت بوده که برخی به خاطر منافعشان آن را به راه انداختند. کسی که دروغ بگوید، قطعا منافع دارد. امیدوارم خداوند به راه راست هدایتشان کند. 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)