پرسپولیس نیوز : کنداکتور شبکه سه سیما از پخش مستقیم فوتبال‌های لیگ برتر در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه خبر می‌دهد؛ این در حالی است که فدراسیون فوتبال بر راه ندادن دوربین‌های صداوسیما به ورزشگاه‌ها تاکید دارد.

با پایان تعطیلی لیگ برتر‌ فوتبال، هفته‌ی دوازدهم این رقابت‌ها در حالی آغاز می‌شود که همچنان مشکلات بین صداوسیما و فدراسیون فوتبال برای خرید حق پخش بازی‌ها حل نشده است.

این در حالی است که با وجود اعلام رییس فدراسیون فوتبال مبنی بر جلوگیری از ورود دوربین‌های صداوسیما به ورزشگاه‌ها، یکی از مقامات مسوول در تلویزیون بر پخش بازی‌های لیگ برتر از تلویزیون تاکید دارد.

بر اساس این گزارش، از هفته دوازدهم لیگ برتر دیدار پرسپولیس – سایپا فردا (29 آبان ماه) ساعت 16 و 45 دقیقه در قالب برنامه‌ی «فوتبال برتر» به تهیه‌کنندگی مهدی هاشمی پخش می‌شود. همچنین مزدک میرزایی این بازی‌ را گزارش خواهد کرد.

دیدار تیم‌های پدیده خراسان و استقلال تهران نیز چهارشنبه، 30 مهر ماه ساعت 15 و 30 از شبکه سه سیما پخش زنده می‌شود.

بر اساس این گزارش، موضوع خرید حق پخش مسابقات فوتبال و راه ندادن دوربین‌های صداوسیما به ورزشگاه‌ها، چند سالی است که جریان دارد و هر ساله با آغاز مسابقات لیگ برتر و چند ماه پس از آن نگرانی‌هایی بابت پخش وجود دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)