دو بازیکن تیم ملی فوتبال امروز به صورت انفرادی تمرین کردند.

دومین تمرین تیم ملی فوتبال صبح امروز در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

* حدود ۱۵دقیقه قبل از شروع تمرین دروازه‌بان‌های تیم وارد زمین شدند و زیر نظر الکساندر لوپز تمرینات اختصاصی خودشان را پیگیری کردند.

* به دلیل ازدحام اصحاب رسانه و انجام هماهنگی‌های لازم برای پوشش صحبت‌های سرمربی تیم، تمرین بازیکنان با تاخیرحدودا ده دقیقه‌ای آغاز شد.

*رامین رضاییان و وحید امیری در ابتدای تمرین امروز به صورت انفرادی کار کردند. ایندو بازیکن در بازی درون تیمی حضور نداشتند و پس از پایان تمرینات تیمی نیز به صورت اختصاصی زیر نظر دکتر شهاب به تمرین اختصاصی مشغول شدند.

در جریان بازی درون تیمی، بیرانوند و حسینی درون دروازه‌ها بودند و پیام نیازمند به صورت انفرادی زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها انفاردی تمرین می‌کرد‌ در ادامه بیراموند به دلیل مصدومیت جای خودش را به نیازمند داد. دروازه‌بان شماره یک تیم ملی در گفت‌وگو با مربی دروازه‌بان‌ها به او اعلام کرد از ناحیه کمر دچار مشکل شده است.

* بازیکنان تیم ملی در قالب دو تیم به بازی درون تیمی پرداختند. علیرضا بیرانوند(پیام نیازمند)، سامان فلاح، مرتضی پورعلی گنجی، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی، مهدی مهدی پور، میلاد سرلک، مهدی حسینی، سعید صادقی. مهدی ترابی و محمد کریمی، ترکیب تیم آبی را تشکیل دادند. همچنین سید حسین حسینی، مهدی شیری، آرمین سهرابیان، عارف آقاسی، یاسین سلمانی، رضا اسدی، امید نورافکن، محمد محبی، مهدی قائدی، شهریار مغانلو و محمد خدا بنده لو نیز بازیکنان تیم نارنجی بودند.  در جریان این بازی کی‌روش با دقت عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشت و با دکتر خانلری صحبت می‌کرد. راجر دستیار اول کی‌روش نیز به عنوان داور بازی، روی کار نفرات نظارت داشت.

* قرار است لیست نهایی تیم ملی برای حضور در اردوی اتریش تا امشب اعلام شود.

* وحید امیری که مدتی بود تمرین شوت زنی نمی‌کرد، امروز روی ارسال‌های رامین رضاییان به سمت دروازه شوتزنی می‌کرد.

*بازیکنان تیم ملی پس از بازی درون تیمی، مدتی استراحت کردند و دوباره برای ادامه تمرینات وارد زمین شدند.

در بخش دوم تمرین بازیکنان در قالب دو تیم سبز و سفید به مصاف هم رفتند. سرمربی تیم در این بخش با حضور در جایگاه دوربین‌های فیلمبرداری، از بالا به کار شاگردانش نظارت داشت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)