پرسپولیس نیوز: پنج بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل فشار مسابقات امروز به صورت اختصاصی به تمرین پرداختند.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل تیم فوتبال پارس چنوبی جم از ساعت ۱۱ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* عوامل اجرایی ورزشگاه شهید کاظمی قبل از آغاز تمرین در اقدامی عجیب به وسیله غلتک تمام نقاط زمین چمن تمرین را صاف کردند.

* یک هوادار خوش ذوق پرسپولیس قبل از آغاز تمرین تابلوفرشی را که تصویر بازیکنان پرسپولیس روی آن نقش بسته بود، به کادر فنی و بازیکنان هدیه کرد.

* در حاشیه اهدای تابلو فرش به پرسپولیسی‌ها علیرضا بیرانوند از عکاسان درخواست کرد که از این صحنه عکس بگیرند که بلافاصله در فاصله حضور عکاسان خودش دست به کار شد و با گوشی موبایل از حضور بازیکنان کنار تابلو فرش عکس گرفت.

* بازیکنان ابتدا به مدت ۳۰ دقیقه کار بدنسازی کردند و سپس زیر نظر برانکو به دو گروه تقسیم شدند و به حفظ توپ و تمرین آقاوسط روی آوردند. در ادامه سرخپوشان به دو گروه تقسیم شدند و در نیمه زمین به فوتبال درون تیمی پرداختند.

* به دلیل کمبود بازیکنان در تمرینات تاکنیکی برانکو از رادوشویچ، دروازه‌بان کروات پرسپولیس به عنوان مهاجم استفاده کرد.

* احمد نورالهی، بشار رسن، محسن ربیع‌خواه، سیامک نعمتی و شایان مصلح امروز به صورت اختصاصی دور زمین نرم دویدند.

* ۵۰ هوادار حاضر در تمرین امروز پرسپولیس به شدت بازیکنان و کادر فنی را تشویق کردند.

* سیدجلال حسینی امروز از سوی هواداران بیشتر از سایرین تشویق شد. هواداران با شعار «سیددوست‌داشتنی» از کاپیتان خود تمجید کردند.

* هواداران در ادامه شجاع خلیل‌زاده، مدافع پرسپولیس را با لقب «شجاع باتعصب» تشویق کردند.

 

* کری‌ خاصی امروز بین بازیکنان پرسپولیس وجود داشت و مدام در تمرین با هم درگیر بودند که سیدجلال حسینی و مهدی شریفی با حالت شوخی و خنده از دیگر بازیکنان کتک خوردند.

* کریم باقری، مربی پرسپولیس پا‌به‌پای بازیکنان تمرین کرد و در یک صحنه با حالت شوخی با شجاع خلیل‌زاده گلاویز شد و کشتی گرفت که مدافع پرسپولیس را به زمین کوبید، برای همین شجاع خلیل‌زاده دقایقی از درد روی زمین خوابیده بود!

* تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از فردا تا دیدار مقابل پارس جنوبی پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

* علیرضا بیرانوند در اواخر تمرین امروز سرخپوشان از ناحیه مچ پا مصدوم شد و لنگ‌لنگان راهی رختکن شد. احتمال اینکه مصدومیت این بازیکن جدی باشد و نتواند مقابل پارس جنوبی به میدان برود، وجود دارد.

دیدار پرسپولیس – پارس جنوبی جم در هفته پایانی نیم‌فصل نخست لیگ برتر از ساعت ۱۶:۱۵ روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)