تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین یکشنبه خود را از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی و در هوای آفتابی و سرد زمستانی برگزار کرد.

سرخپوشان پایتخت تمرین امروز (یکشنبه) را زیر نظر کادر فنی با گرم کردن بدن‌ها آغاز کردند.

کار با توپ و پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی در برنامه بود و پس از آن، تمرین جالبی برای بازیکنان در نظر گرفته شده بود که باید در بخش کوچکی از زمین، حفظ توپ می‌کردند و در قالب دو تیم، در فضای کوچکی، در دروازه‌های کوچک، گلزنی می‌کردند.

در مرحله بعدی تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و در دو قسمت زمین مینی فوتبال را به نمایش گذاشتند. فوتبال درون تیمی هم بخش پایانی تمرین امروز سرخپوشان بود.

تمرین امروز حدود ۸۵ دقیقه به طول انجامید و مثل روزهای گذشته، همه بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند. امید عالیشاه اختصاصی تمرین کرد تا به مرز آمادگی کامل برسد. سیامک نعمتی هم با توجه به شرایطی که از قبل داشت و مصدومیتی که در آخرین تمرین قبل از بازی با فولاد با آن مواجه شد، زیر نظر کادر پزشکی تیم، تمرینات ویژه‌ای را انجام داد.

تمرین امروز در غیاب یحیی گل‌محمدی انجام شد اما سایر اعضای کادر فنی، حضور داشتند. ملی‌پوشان و دو مربی تیم هم همچنان در اردوی تیم ملی بسر می‌برند.

تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز (شنبه) را در دو بخش سالن بدنسازی و زمین چمن پیگیری کرد.

سرخپوشان امروز از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی به تمرین در دو بخش بدنسازی در سالن و مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال درون تیمی در زمین چمن پرداختند.

ابتدا بازیکنان در سالن بدنسازی حضور یافتند و به مدت ۲۵ دقیقه زیر نظر مربی بدنساز تیم طبق برنامه‌ای که برای هر بازیکن در نظر گرفته شده بود را انجام دادند.

سپس بازیکنان وارد زمین چمن شدند و بخش‌های مختلف تمرین امروز را زیر نظر کادر فنی مرور کردند. پاسکاری‌های ترکیبی بخش نخست این برنامه بود و در قسمت بعدی، حفظ توپ و فوتبال درون تیمی در دستور کار قرار گرفت.

تمرین امروز در غیاب یحیی گل‌محمدی و زیر نظر اعضای کادر فنی انجام شد. مثل روز گذشته، ملی‌پوشان و همینطور مربیان پرسپولیس در تیم ملی، غایبان تمرین بودند. امید عالیشاه اختصاصی کار کرد و برنامه‌های ویژه خود را انجام داد و سایر بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی قرار داشتند و در تمام مراحل تمرین شرکت کردند.

تمرین امروز حدود ۹۰ دقیقه به طول انجامید و بازیکنان در پایان تمرین، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)