پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تساوی مقابل سپاهان، صبح امروز در غیاب ۴ بازیکن اصلی تیم خود به انجام تمرین ریکاوری پرداخت.
پرسپولیس بعد از تساوی یک بر یک روز گذشته مقابل سپاهان در دیدار معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر صبح امروز از ساعت ۱۱:۳۰ یک جلسه تمرین ریکاوری برگزار کرد.

* حدود ۷۰-۶۰ نفر از گروه داوطلبانی که برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان به پرسپولیس کمک کرده بودند به محل تمرین آمدند تا با اعضای تیم یک عکس دسته جمعی و یادگاری بگیرند.

*‌ مسئولان ورزشگاه درفشی‌فر به این داطلبان تأکید کردند از گرفتن عکس سلفی و بیرون آوردن گوشی‌های همراه خود بپرهیزند.

* سید جلال حسینی، سیامک نعمتی، شجاع خلیل‌زاده و کمال کامیابی‌نیا در تمرین امروز غایب بودند.

* حدود ۷۰-۶۰ داوطلبی که امروز به مجموعه درفشی‌فر آمده بودند بعد از گرفتن عکس یادگاری روی سکوها رفتند و ضمن تماشای تمرین به تشویق بازیکنان و مربیان پرسپولیس پرداختند. آنها در اقدامی جالب هنگام تشویق بیرانوند به جمله «چطوری کریس» این بازیکن قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ خطاب به رونالدو ستاره تیم ملی پرتغال اشاره کردند.

*‌ بازیکنان اصلی که در روز گذشته مقابل سپاهان به میدان رفته بودند حدود ۲۵ دقیقه به نرم دوی و انجام تمرینات ریکاوری پرداختند.

* محسن ربیع‌خواه با وجود اینکه به عنوان یار جانشین به زمین آمد، همراه با بازیکنان اصلی به ریکاوری پرداخت.

* بخش اول تمرین بازیکنان ذخیره پرسپولیس به انجام کارهای بدنی و پاسکاری در محوطه‌ای کوچک اختصاص داشت.

* علیرضا بیرانوند با وجود اینکه در بازی دیروز به صورت ثابت به میدان رفته بود، همراه با سایر دروازه‌بان‌های این تیم به صورت اختصاصی تمرین کرد.

* شایان مصلح هنگام خروج از زمین چند دقیقه‌ای با برانکو به صحبت پرداخت.

* بخش بعدی تمرین بازیکنان ذخیره به انجام بازی در نیمی از زمین اختصاص داشت. در این تمرین کریم باقری مربی پرسپولیس و علیرضا بیرانوند به عنوان بازیکن در این زمین حضور داشتند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)