پرسپولیس نیوز: مسئول برگزاری بازی پرسپولیس و تراکتورسازی گزارش خود را از اتفاقات رخ داده در ورزشگاه آزادی به فدراسیون فوتبال ارائه داد.

تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی روز گذشته (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند، دیداری که در نهایت به پیروزی دو بر صفر شاگردان برانکو انجامید.

مسئول برگزاری بازی پرسپولیس و تراکتورسازی گزارش خود را در این خصوص ارائه کرده است. در گزارشی که غلامرضا سلیمانی به فدراسیون فوتبال ارائه داده، آمده : «هواداران هر دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی از ۲۰ دقیقه قبل از شروع بازی، شروع به فحاشی به یکدیگر کرده‌اند.»

در این گزارش همچنین نسبت به اینکه اول چه کسی این فحاشی‌ها را آغاز کرده نوشته شده است که «هواداران هر دو تیم هم به صورت همزمان به یکدیگر فحاشی کردند و نمی‌شود یک طرف خاص را شروع کننده این فحاشی‌ها دانست، اما طبیعی است که نمی‌شود ۶۰ هزار نفر را با ۱۰ هزار نفر قیاس کرد.»

غلامرضا سلیمانی با اعلام آنچه در بالا به آن اشاره شد، گفت: داخل زمین بازیکنان یک بازی جوانمردانه و خیلی خوب را ارائه کردند. حاشیه‌هایی هم که بود، روی سکوها اتفاق افتاد و شاید به گذشته‌هایی که با هم داشتند، برمی‌گردد. در جلسه پیش از بازی همه این موارد را پیش‌بینی کرده بودیم، اما همه ورزشگاه‌های ما این‌طور هستند، در کدام ورزشگاه ما الفاظ رکیک به کار نمی‌رود؟! با توجه به حساسیت‌هایی که بازی داشت، من فکر می‌کردم تنش‌ها خیلی بیشتر باشد، اما بازیکنان دو تیم آن‌قدر سلامت و خوب بازی کردند که من خودم هم تعجب کردم.

مسئول برگزاری بازی پرسپولیس و تراکتورسازی با اشاره به فحاشی‌های انجام شده از سوی هواداران دو تیم به یکدیگر گفت: این اتفاقات همه‌جا هست. مگر در ورزشگاه‌های فحاشی دیگر نیست؟ کاری نمی‌شود کرد. آیا می‌توان مقابل ۷۰ هزار تماشاگر ایستاد که فحاشی نکنید؟! گزارش خودمان را به فدراسیون فوتبال ارائه دادیم و کمیته انضباطی هم قطعاً با آنها برخورد می‌کند. ما همه اتفاقاتی که رخ داد را نوشتیم؛ نه چیزی کم و نه چیزی اضافه کردیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)