اولویت باشگاه پرسپولیس برای بازی با سپاهان در صورت حضور تماشاگران و البته غیبت تماشاگران مشخص شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی در هفته بیست و هفتم لیگ برتر باید در دیداری حساس به مصاف سپاهان برود که هنوز محل برگزاری این بازی مشخص نیست. از آنجایی که با رأی کمیته انضباطی این بازی همانند بازی رفت باید در زمین بی‌طرف برگزار شود به همین دلیل همه هواداران دو تیم منتظر هستند تا بالاخره زمینی که قرار است این بازی حساس در آن انجام شود معرفی گردد.

در روزها و هفته‌های اخیر از ورزشگاه‌های زیادی به عنوان گزینه‌های پرسپولیس برای میزبانی از این بازی نام برده شد اما حالا مسئولان باشگاه پرسپولیس به جمع‌بندی نهایی برای شهرهای احتمالی میزبانی از بازی با سپاهان رسیده‌اند.

باشگاه پرسپولیس سه زمین را به عنوان اولویت‌های خود برای میزبانی از سپاهان در نظر گرفته‌اند. زمین اول زمین چمن ورزشگاه ثامن شهر مشهد است که البته به مدیران باشگاه اعلام شده کیفیت چمن آن در این فصل از سال خوب است. گزینه دوم زمین ورزشگاه گل‌گهر سیرجان است و گزینه سوم پرسپولیسی‌ها ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز خواهد بود. اولویت برای پرسپولیسی‌ها در صورتی که قرار به حضور هواداران باشد ورزشگاه شهر مشهد است چرا که پرسپولیسی‌های زیادی در این شهر حضور دارند. این در حالی است که پیش از این زمین شهر انزلی هم در بین گزینه‌های پرسپولیس قرار داشت اما مشخص شد که چمن این ورزشگاه مصنوعی است و به همین دلیل انزلی از بین گزینه‌ها خارج شد.

از طرف دیگر این در حالی است که در رأی کمیته انضباطی که در آن عنوان شده بود بازی سپاهان و پرسپولیس باید به صورت رفت و برگشت در زمین بی‌طرف باشد هیچ اشاره‌ای به بدون تماشاگر بودن محل برگزاری بازی نداشته است و این مسأله سرخ‌ها را امیدوار کرده تا بتوانند برای این بازی حساس از حضور هواداران خود بهره ببرند.

در صورتی که حضور هواداران برای این بازی حساس منتفی شود باشگاه پرسپولیس زمین دیگری را مدنظر قرار داده است. در صورتی که حضور هواداران در بازی سپاهان و پرسپولیس منتفی شود این بازی به احتمال بسیار زیاد در ورزشگاه انقلاب شهر کرج برگزار خواهد شد.

از آنجایی که ورزشگاه انقلاب کرج در محوطه مسکونی این شهر قرار دارد و روبه‌روی آن یک پمپ بنزین فعال است به همین دلیل در صورتی که قرار به حضور تماشاگر باشد قطعا کرج گزینه نخواهد بود اما اگر این بازی بدون حضور تماشاگران برگزار شود به احتمال بسیار زیاد ورزشگاه انقلاب کرج میزبان این بازی مهم خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)