سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از غیبت تماشاگران در دیدار با آلومینیوم اراک گلایه کرد.

یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک گفت: دوست داشتم که این سه امتیاز کنار هواداران رقم می‌خورد. جای‌ آنها واقعا خالی است. نتوانستیم شرایطی فراهم کنیم که پرهوادارترین تیم آسیا تماشاگران را کنار خودش داشته باشند. فوتبال بدون آنها معنایی ندارد.

وی ادامه داد: سه امتیازی مهمی بود. دیر شروع کردیم و همین موضوع کارمان را سخت کرد ولی به هر حال بچه‌های ما در شرایط سخت خودشان را نشان دادند و امروز هم این اتفاق رخ داد. همیشه اولین سه امتیاز سخت است، آن هم جلوی تیمی که دوندگی زیادی داشت. تیم‌های مجتبی حسینی همیشه نظم زیادی دارند. اراکی‌ها تیم با کیفیتی هستند و بازیکنان با کیفیتی دارند و بازی جلوی آنها واقعاً سخت است. نظم دفاعی خوبی دارند و باید با سرعت مقابل آنها بازی کنیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: چمن بلند ورزشگاه آزادی کیفیت بازی را پایین می‌آورد. این چمن برای 14 سال پیش است، ولی حداقل آن را کوتاه کنند. مقابل تیمی که خوب دفاع می‌کند باید به بازی سرعت دهید. وقتی به زمین آمدیم و کیفیت چمن را دیدیم شوکه شدیم. قبل از بازی جلسه می‌گذارند و می‌گویند خوب است ولی دو ساعت قبل از بازی می‌بینیم کیفیت اینطور است. به هر حال این برد را به هواداران تبریک می‌گویم. توانستیم بازی خوبی انجام دهیم ولی باید یکسری مشکلات حل شود. وقتی در تیمی پرهوادار هستیم باید امکانات خوبی در اختیارشان بگذاریم. یکسری شرایط برای بچه‌ها سخت است. نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم ولی باید این مشکلات حل شود.

گل‌محمدی در مورد اعتراض آلومینیوم به گل پرسپولیس و اینکه معتقدند بازیکن این تیم در موقعیت آفساید گلزنی کرده است، گفت: ما دیدیم و آفساید نبود. از دوربین بالا هم دیدیم. خودم نگاه نکردم و یکی ازبچه‌های کادر این را به من گفت. صحنه خیلی میلی‌متری بود و در اینطور مواقع دست کمک داوران باز است. شرایط داوران هم واقعاً سخت است. نبود VAR خیلی می‌تواند تأثیرگذار باشد. همه دنیا از این سیستم استفاده می‌کنند ولی ما محرومیم.

وی افزود: با وجود وعده‌هایی که می‌دهند ما این سیستم را نداریم و فکر نمی‌کنم به نیم فصل هم برسد. خواهشم این است که قول ندهند و بگویند نمی‌توانیم بیاوریم و امکاناتش نیست. این را ما بدانیم خیلی بهتر است. سال گذشته گفتند نیم فصل می‌آید، بعد گفتند اول فصل ولی هنوز نیامده است. این هم شرایط استادیوم است. اگر واقعا در یک سال می‌توانیم زیر ساخت را فراهم کنیم، حاضریم یک سال بازی نکنیم. من به‌عنوان مربی این را می‌گویم. می‌دانم نمی‌توانیم تعطیل کنیم چون فوتبال باعث نشاط مردم است. این حرف من یک گوشزد برای مسئولان است که تا وقتی در مسئولیت هستند باید به سمت حرفه‌ای شدن برویم. امیدوارم دنبال زیرساخت و برنامه‌ریزی باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)