سرمربی پرسپولیس گفت: حداقل سه گزینه داخلی داشتیم که نتوانستیم آنها را به‌خاطر شرایط مالی جذب یا قراردادشان را تمدید کنیم.

گل‌محمدی همچنین در نشست خبری این مسابقه گفت: روز خبرنگار را به شما خبرنگاران تبریک و به خانواده محمدرضا عجمی‌پور (بازیکن فقید صنعت نفت آبادان) تسلیت می‌گویم. این تیم چند روز پیش از درگذشت عجمی‌پور با ما بازی داشت و در گفت‌وگو با همکارانم از او تعریف کردم. او خوب دفاع می‌کرد و به همکارانم گفتم می‌تواند آینده‌دار باشد. به اعضای تیم صنعت نفت آبادان تسلیت می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه تیمش شروع خوبی در لیگ برتر داشت، تصریح کرد: کسب سه امتیاز در اولین بازی همه لیگ‌ها مهم و سخت است. خدا را شکر می‌کنم که از موقعیت‌ها به‌خوبی استفاده کردیم.

گل‌محمدی با بیان اینکه سرخپوشان با سرعت دادن به بازی تلاش کردند از فضاها استفاده کنند، عنوان کرد: آلومینیوم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و تیم‌های مجتبی حسینی منظم بازی می‌کنند. امیدوارم مشکلات بچه‌های ما حل شود. درست است آنها چیزی نمی‌گویند، اما این مسائل باید حل شود تا آنها با ذهن بازتر و تمرکز بیشتری به فصل ادامه بدهند. نمی‌خواهم خیلی وارد جزئیات شوم، اما این حق بچه‌هاست که به آنها بیشتر رسیدگی شود.

وی در مورد دست خالی پرسپولیس در خط حمله گفت: دوست داشتیم بازیکنان بیشتری در این پُست می‌داشتیم. متأسفانه توان مالی باشگاه اجازه نمی‌دهد کسانی را که می‌خواهیم، جذب کنیم. شاید درست نباشد درباره اسامی صحبت کنم، اما شخصیت تیم را حفظ می‌کنیم و ملاحظاتی را در نظر می‌گیریم. هنوز هم برای تقویت پرسپولیس در این پُست پیگیری می‌کنیم و ناامید نیستیم. امیدوارم این مسائل هم حل شود. متأسفانه همه چیز را به گردن مربی می‌اندازیم.

«حداقل سه گزینه داخلی داشتیم که نتوانستیم آنها را به‌خاطر شرایط مالی جذب یا قراردادشان را تمدید کنیم». سرمربی پرسپولیس ضمن بیان این جمله اظهار داشت: محدودیت‌هایی وجود دارد، اما برخی باشگاه‌ها توانستند تیم خود را حفظ کنند و قراردادهای جدیدی بستند. امیدوارم مسئولان نگویند همه تیم‌ها سقف بودجه را رعایت کرده‌اند که با این کار، به شعور مخاطب بی‌احترامی می‌شود.

گل‌محمدی با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس قانون سقف بودجه را رعایت کرده است، خاطرنشان کرد: بازیکنانی را که می‌خواستیم، نتوانستیم جذب کنیم. نزدیک به سقف بودجه هستیم و تلاش می‌کنیم به سقف نرسیم. برخی باشگاه‌ها راحت بازیکن گرفتند و قرارداد نفرات خود را تمدید کردند. امیدواریم همین جا توقف کنند و نگویند سقف بودجه رعایت شده است.

وی درباره عملکرد شهاب زاهدی برابر آلومینیوم گفت: وقتی یک بازیکن به تیم دیگری می‌رود، برای هماهنگی با ایده‌های تاکتیکی مربیان به زمان نیاز دارد. زاهدی بازی خیلی خوبی ارائه کرد و از جذب او خوشحال هستیم. بازیکنان می‌توانند بهتر شوند و باید به آنها اعتماد کنیم. باید زمان بیشتری به بازیکنان بدهیم و از آنها حمایت کنیم. این نفرات می‌توانند به تیم ما کمک کنند.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به غیبت هواداران در ورزشگاه آزادی گفت: فوتبال در همه جای دنیا بدون تماشاگر معنا ندارد. هواداران پرسپولیس، تیم ما را صد دقیقه تشویق می‌کنند و به بازیکنان دلگرمی می‌دهند. تیم ما به هواداران وابسته است. غیبت آنها ممکن است انگیزه ما را کاهش دهد و باعث شود هیجان لازم را در بازی نداشته باشیم.

گل‌محمدی با بیان اینکه حضور هواداران سبب افزایش توان پرسپولیس می‌شود، تصریح کرد: قطعاً قدرت ما با نبود هواداران کاهش می‌یابد. بازیکنان در کنار هواداران بیشتر می‌دوند و جوّ خوب به ما انرژی می‌دهد. استادیوم آزادی وضعیت خوبی ندارد، اما می‌توان تماشاگران را در بخش‌های روبه‌روی جایگاه ویژه یا پشت دروازه‌ها جا داد. غیبت آنها شوک منفی است و باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی می‌افتد.

وی در مورد وضعیت فعلی ورزشگاه آزادی اظهار داشت: امکانات ورزشی هر کشور نشان‌دهنده پیشرفت و اهمیتی است که به ورزش می‌دهند. جای شکرش باقی است که برای بازسازی اساسی ورزشگاه همت کردند. این استادیوم آبروی ورزش ایران است و از سال‌ها قبل می‌شد این ورزشگاه را با ارائه امکانات بهتر مجهز کنند. با این حال کسی به فکر نبوده که این اتفاقات افتاده است.

سرمربی پرسپولیس درباره نیمکت خالی سرخپوشان در هفته نخست لیگ برتر عنوان کرد: پزشک تیم و کریم باقری روی نیمکت نبودند. با بازیکنان در این باره صحبت می‌کردیم و به نظرم جای باقری واقعاً خالی است. امیدواریم مشکل او برطرف شود و به تیم پرسپولیس برگردد.

وی در مورد دیدارهای سخت پیش‌روی تیمش گفت: بازی به بازی تیم‌مان بهتر می‌شود و می‌توانیم آنالیز خوبی از تیم‌مان داشته باشیم. تیم ما در کوران مسابقات رو به پیشرفت است. متأسفانه بعد از سه هفته لیگ یک تعطیلی به وجود می‌آید و بعد آماده‌سازی تیم سخت می‌شود. تعطیلات کار مربیان را برای برنامه‌ریزی دیدارهای تدارکاتی و بازی‌های بعدی سخت می‌کند. همیشه بازی بعدی برای من اهمیت بیشتری دارد و مهم‌ترین بازی عمر ما بازی آینده مقابل تراکتور است و تمرکزمان را روی بازی بعد می‌گذاریم.

گل‌محمدی درباره اینکه آیا به نظرش امسال کار سخت‌تری نسبت به سال‌های قبل دارد؟، گفت: قطعاً کار ما سخت‌تر از پارسال است. فشردگی مسابقات خیلی زیاد است. لیگ قهرمانان، جام حذفی و لیگ برتر کار را سخت می‌کند. باید کنار و پشت هم باشیم و از هم حمایت کنیم. مسیر سختی را در پیش داریم و باید بتوانیم بیشتر کار کنیم. ان‌شاءالله بتوانیم روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)