سرمربی پرسپولیس گفت: هدف اصلی ما قهرمانی در پایان فصل است چون به صدرنشین نیم فصل جام نمی دهند اما قهرمانی نیم فصل نشان می دهد که تیم راهش را درست رفته است.

سرمربی محبوب پرسپولیس در واکنش به اول شدن در نظرسنجی خبرورزشی گفت:این آرا و محبت مردم مسئولیت ما را سنگین تر و بیشتر می کند. موفقیت پرسپولیس در نیم فصل اول ماحصل تلاش و همدلی یک مجموعه است. باشگاه، مدیرعامل و همکارانشان و هیات مدیره بستر خوبی را فراهم کردند. بازیکنان هم تفکر بردن و قهرمانی دارند و سخت تلاش می کنند. بازیکنان ما با تمام وجود برای شادی دل مردم تلاش می کنند و برای آنها موفقیت تیم مهم است نه موفقیت فردی.

گل محمدی افزود: خرسندم که کادر فنی خوبی داریم که در حوزه تخصصی خود در زمره بهترین ها هستند و وقت زیادی برای کارشان می گذارند. انرژی مثبت و حمایت هواداران هم ما را به جلو می برد. آنها و پیشکسوتان عزیز در روزهای سخت ما را حمایت کردند و همین مساله خیلی به تیم پرسپولیس کمک کرد. مهمترین عامل موفقیت پرسپولیس اتحاد و همدلی خانواده پرسپولیس بود و حمایت های موثر. ما هواداران فوق العاده ای داریم که هوشمندانه به تیم کمک می کنند و انرژی مثبت می دهند. البته می دانیم که خیلی سخت باید تلاش کنیم و نیم فصل دوم را با قدرت شروع کنیم.

یحیی در ادامه گفت: هدف اصلی ما قهرمانی در پایان فصل است چون به صدرنشین نیم فصل جام نمی دهند. اما قهرمانی نیم فصل نشان می دهد که تیم راهش را درست رفته است. اگر برخی اتفاقات نبود ما می توانستیم امتیازات بیشتری هم کسب کنیم. می دانیم که رقبای خوب و سرسختی داریم وکار سخت است اما با این مجموعه به هدفی جز قهرمانی فکر نمی کنیم و امیدواریم تیم را هم تقویت کنیم. تاکید می کنم که بازیکنان ما هدف قهرمانی دارند و من از یکدلی حاکم بر پرسپولیس لذت می برم.

گل محمدی در مورد این که به نظر می رسد هواداران دیگر تیمها هم به شما رای داده اند و با قاطعیت و اختلاف بهترین مربی نیم فصل شده اید، گفت: لیگ ما انصافا مربیان خوبی دارد. چه خارجی و چه داخلی. می بینیم که هیچ دیداری قابل پیش بینی نیست. این آرا یعنی مردم لطف دارند. از همه این عزیزان ممنونم همیشه آرای مردم اهمیت خاص خودش را داشته وامیدوارم کار ما درسطح انتظار آنها باشد. این مسئولیت ما را بیشتر می کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)